Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kamaszok minden nap látogatját...

Kamaszok minden nap látogatjátok az oldalt? És átlagosan hány órát töltötök itt? Mert én kezdem azt érezni, hogy kicsit túlzásba tudom vinni. :-)

Figyelt kérdés
Lécives a korotokat is írjátok.
2010. dec. 29. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindennap, de ha feljövök, van hogy hamar megunom. Van hogy sok időt eltöltök itt. Pl ha rosszkedvem van. Olyankor jólesik másoknak segíteni. Most is csak ezért írtam...

16/L

2010. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

mindennap de nekem nem csak ennyiből áll a gépezés

14/f

2010. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én általában úgy vagyok vele, hogy bekapcsolom a gépet.Betölt, bejelentkezek msn-re, megnézem kik vannak fent.

Interneten megnézem a két email fiókomat, utána gyik, facebbok, youtube megnyit egyszerre.És felváltva vagyok az oldalakon.

Van amikor több oldalon vagyok egyszerre:D

Általában minden megnézem a gyiket.

15/L

2010. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Én minden nap fent vagyok, általában:

msn, gyik, facebook meg van nyitva és voltogatom..:)

sokáig fent szoktam lenni ezen az oldalon, egy csomó kérdést olvasok, meg néhányra válaszolok is, időben nem tudom megmondani

14/L

2010. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
hú nekem ez már függőség , ha várok valamire hogy betöltődjön , unalmas órákon telóval stb mindig feljövök... engem valahogy megnyugtat :)
2010. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen.énis sokat vagyok fent,meg most is itt várom a válaszokat.

nekem:

facebook,gyik,neon,farmerama,youtube

Így ezek kb állandóan egszere mennek.

Ezen kivül szoktam kvízpartozni is meg honfoglalozni is meg ilyen érdekes dolgok után olvasok (szellemek,élet,szerelem,költészet,jóslás,) meg minden h¨lyeség attól függ mennyire nem tudok mit kezdeni magammal..

2010. dec. 29. 18:35
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
nekem is ez van, kedves kérdező, pont ugyanez :D
2010. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

a napi rítusom: msn bejelentkez, aztán myvipre felnézek-->> iwiw-->>citromail-->>napiszar-->>sportmotor.hu-->>gyakorikerdesek.hu


aztán meg nézek mást meg msnezgetek 1 gyönyörű lánnyal (L) :$ :D


17_F

2010. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát, ez már az én fejemben is megfordult, hogy egy kicsit eltúlzom...

Most, hogy szünet van, képes vagyok 2-3 órát is eltölteni itt - persze nem egyhuzamban -, de amikor iskola van, akkor csak gyorsan felnézek, maximum 1/2 óra, amit eltöltök itt. :)

Én 13 éves lány vagyok, és júniusban találtam rá az oldalra, amikor beírtam valami olyasmit a google keresőbe, hogy: programok a nyári szünetre.

2010. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

fent vok minden nap és az értelmesnek tűnő kérdésekre válaszolok is, de néha csak azért jövök, hogy jót röhögjek az idióta kérdéseken.


16f

2010. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!