Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy felteszek...

Miért van az, hogy felteszek egy kérdést és sokan már rögtön azt hiszik, hogy rólam szól vagy valakimről kérdezek vagy olyan dolgot írnak amit le sem írtam?

Figyelt kérdés
Pl:Feltettem egy kérdést h nőies-e ez és ez a méret arány,erre írták h legyen több önbizalmam,meg hordjak olyan ruhát,stb. Semmi köze nem volt a válasznak a kérdéshez és senki nem mondta h kövér vagyok és már rögtön össze-vissza írnak mindent meggondolatlanul.Aztán meg veszekednek h nem ez volt a kérdés meg h minek pontoztál le,legalább válaszoltam,stb.
2009. febr. 3. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
elyenek az emberek....;)
2009. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ebben sok igazság van!!!:P
2009. febr. 3. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a legtöbben azt hiszik hogy magadról van szó mert itt a legtöbben saját magukról szoktak irni.Meg az emberi butaság végtelen...
2009. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember, ha kérdez itt valamit, azt magával kapcsolatban kérdezi, hiszen itt anonim lehet, bármit megkérdezhet. Amiről te beszélsz az a ritkább eset, ilyenkor egyszerűen írd bele a kifejtésbe érthetően, hogy nem rólad van szó, pusztán érdekelnek a vélemények
2009. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezz olyat, amire választ is vársz!
2009. febr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
XXI századi ártalom: az emberek többsége már azelőtt elkezd ÉRTELMEZNI valamit, hogy egyáltalán MEGÉRTette volna. Emiatt.
2009. febr. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rámfogták ,hogy 13 évesen iszok azé me megkérdeztem
2009. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!