Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az oldalon hol lehet elolvasni...

Az oldalon hol lehet elolvasni a szabályzatot, és a moderátorok mi alapján moderálnak?

Figyelt kérdés
Tudok olyan esetről hogy az illetőt minden indok nélkül letiltották.
2009. febr. 21. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Igen, engemet márt igen!Pikkel rám a szerkesztö hölgy!Pedig én nem bántotam!Söt nagyon szuper a másik oldalai is nekem tetszik!Az is lehet ,hogy rossz napja volt nem?
2009. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

A szabályokat kérdés kiírásakor és a válaszok megírásakor olvashatod. Ha te azzal kérkedsz, hogy már kétszer kitiltottak és visszajöttél, illetve a válaszaid láthatóan nem segítőszándékúak, hanem inkább szórakozásra vagy kötözködésre használod az oldalt, ahelyett, hogy érdemben válaszolnál, akkor bizony számíthatsz kitiltásra.

Indok nélkül nem tiltunk ki senkit, ehhez semmi érdekünk nem fűződik. Az más kérdés, hogy a kitiltott nem érti meg ezt, ha el sem olvassa a szabályokat, vagy a netikettet, illetve az általános társalgási szabályokat sem tartja be, vagy egyszerűen csak lételeme a kötözködés.

2009. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Jah nekem törölték az 1ik kérdésem mert többet kérdeztem a kelleténél, kaptam egy üzenetet hogy "vigyázz kisfiam az életeddel játszol xD " és mentem tovább :P sztem olyan nem volt hogy warning nélkül töröltek valakit :D
2009. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!