Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hova tűnt a szólás szabadság,...

Hova tűnt a szólás szabadság, a szabad vélemény nyilvánítás?

Figyelt kérdés

Gyakran látom hogy a moderátor kitöröl kérdéseket,hozzá szólásokat. Vajon miért,és milyen jogon?

Miért nem lehet átfogalmazni a közízlésnek megfelelően? Szerintem igenis férjen el az ízléses káromkodás,mert ilyen választékosan csak a magyar nyelvben van lehetőség káromkodni, még ha nem is illik hangot adni neki.Ne akarja már senki elhitetni ,hogy nem került olyan szituációba, hogy egy kérdés vagy történt végén ne egy káromkodás jutott volna elsőre az eszébe.


2011. jún. 12. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, a káromkodást tévesen ítélik meg. Igaz, a legtöbb értelmetlen és öncélú, de nagyon sokat segít az emberek megítélésében és emberi jellemek megállapításában. Filmekben, könyvekben és színdarabokban a karakterábrázolást segíti.

Amennyiben trágár kifejezések miatt semmisítenek meg kérdéseket és kommenteket, a megsemmisítés jogossága a kérdés. A mérlegelésen van a hangsúly, és a lényeg, hogy helyesen meg tudják ítélni a kérdés fontosságát és az öncélú káromkodások nagyságát. Itt a józan ítéleten és a valós tartalom mögélátáson van a főszó.

Természetesen az oktalan káromkodást én is jogosan elítélem és megvetem az öncélú szitkozódást.

2011. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kérdéseket raksz fel nem csak a kérdéseket hanem téged is kifognak tiltani.

Nekik ehhez joguk van, mert ővék az oldal, azt csinálnak vele amit akarnak.

Te esetleg a saját oldaladnál parancsolhatsz.

Ezt most nem sértésnek irtam, már boccsi ha ugy érted.

Én ezt csak azért írtam,hogy azért vigyázz mert kitilthatnak.

2011. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát pld azért mert ez nem a káromkodások oldala.

És azt csinálnak vele amit akarnak egyetértek a 2. válasszal.

2011. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És ki dönti el, hogy valaki jogosan vagy jogtalanul káromkodott? A modik ott fognak ücsörögni a gép előtt és szavaznak, hogy mi legyen a káromkodásod sorsa.


Baromságot beszélsz...:)))

2011. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ne váljon a káromkodás olyan hétköznapivá...
2011. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!