Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyire érdemes ezen az...

Mennyire érdemes ezen az oldalon kiteregetni a magánügyeket? Vagy olyat kérdezni, ami nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Mert igaz hogy névtelenül megy, de honnan tudjátok, hogy az adminok vagy szerkesztők nem tudnak titeket beazonosítani valamiről, pl olyan email-címet adtatok meg, amivel facebook-ra is regisztráltatok, vagy olyan felhasználónevet adtatok meg, mint másik fórumon, és pl ha van egy admin aki sok embert ismer, be tud azonosítani ennek alapján?
2011. jún. 15. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem nem nagyon érdekelne,ha beazonosítanának.Egészségükre,nézegessenek csak.. ha ártani akarnának nekem,akkor nyilván feljelenteném őket.De ilyet épeszű ember nem tesz:)

Mivel nem származik neki belőle érdeke.Ha meg származna,érje el más módon!

Ha meg röhögni akarna rajtam,röhögjön.. én meg majd röhögök rajta.

2011. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a moderátor néni nagyon kedves én bízom benne :D Ezúton üzenem neki: SZERETLEK CSIBÉM XD

Na de komolyra fordítva a szót: nem élhetnek vissza az e-maileddel, le is van írva az adatvédelmi szabályzatukba (amit még sohasem olvastam el de tuti le van írva)

2011. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezért tart az ember külön emailcímeket.


Amúgy meg mi a ciki?


Ha orvosi bajod van, menj orvoshoz, ha lelki bajod van, beszélgess valakivel egy jót!

2011. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább aggódnék azon, hogy a kollégáim vagy a szomszédok rám ismernek, mintsem a moderátorok. Ilyen fórumokon meg eszembe nem jutna rendes emailcímmel regisztrálni.
2011. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előttem szóló...

Szerintem ott az igazság:)

Ha az ismerőseid látják meg,az sokkal rosszabb mint pár számodra vad idegen(admin..)

Nekem is vannak ismerőseim /osztálytárs akik rájöttek pár kérdésemre. Szerencsére nem a cikisebbekre ;)

2011. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!