Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mért kell mindig mindenkit...

Mért kell mindig mindenkit lepontozni? Ezen élvezkedtek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Úgy látszik, hogy van egy pár taknyos-orrú idióta, akinek ez nyújt kielégülést. Tegnap is volt egy jópofa kérdés, jópofa válaszokkal, és majdnem mindegyik 100%-ot kapott. Pár óra múlva visszanéztem és látom hogy mindegyik % lejjebb ment. Valamelyik pállott szájú ezzel élvezkedett.
2011. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

A válaszoknak nem jópofának, hanem hasznosnak kell lenniük. Ha nem azok, akkor megérdemlik a lepontozást.

Amugy biztos van olyan, aki lepontoz minden választ, amit lát, de a többség talán értelmesen használja. Legalábbis én biztosan. Én egyszerűen azt nézem, hogy legalább megpróbál-e hasznos választ adni a válaszoló. Ha igen, akkor megy a zöld kéz. De vannak, akik direkt ostobaságokat, általuk viccesnek tartott dolgokat írnak be egy-egy kérdéshez, na nekik megy a piros kéz.

2011. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
De viszont ha nem is 100%-ban hasznos legalább írt oda valamit (ha nem marhaságot) akkor nem kéne lepontozni ..
2011. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
39%
nemtom de sok normálatlan válasz érkezik sok kérdésre nekem is..és nem arra válaszolnak amit kérdezek :D de ha nekik igy jo akk legyen...ezzel sokmindent sztem nem érnek el....
2011. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
hát az tényleg nagyon izéé mikor valaki leírja a tapasztalatait és lepontozzák 20-30-ra. Akkor most hazudjon az ember? ahogy az egyik válaszban olvastam, lájk meg diszlájk a a hasznos/ nemhasznos mancs...
2011. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:06


Ha a kérdésből nem derült volna ki számodra, ez azokra vonatkozott, akik élvezkedésből pontoznak le mást, és nem azokra, akik a nem hasznos válaszra reagálnak. Nem ugyanaz! (Nekem a kérdés világos volt, így annak alapján válaszoltam.)

2011. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
elsőt mért kellett lepontoznotook? ez az amiről beszéltem...teljesen normális választ adott, nekem pl teljesen hasznosat.
2011. jún. 26. 18:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Úgy látszik itt is megjelentek azok, akikről beszéltem. Legalább "élőben" látszik a kérdésed jogossága.
2011. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mondoshawan, arra nem gondolsz, hogy esetleg a trágár hangnem miatt pontozott le valaki?

Bár valóban nem lepontoznia kellett volna, hanem jelentenie a moderátoroknak.

2011. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Lehetséges, hogy amiatt. Bizonyára, akik itt jártak, azok vagy az angolkisasszonyoknál nevelkedtek, vagy nincsenek tisztában a trágár kifejezések fogalmával. Aki pedig érintett volt, mint megszólított "élvezkedő", azon nem csodálkozom, hogy feldühítette a "taknyos-orrú, pállott szájú" jelző, miután magára ismert.
2011. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!