Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak nekem szúrt szemet ez az...

Csak nekem szúrt szemet ez az ellentmondás? Az oldal címe gyakorikérdések, viszont mindenkit zavar, ha egy kérdést (hasonló kérdést) többször (gyakran) feltesznek. Tehát nem gyakori kérdésekről szól az oldal, hanem egyedi kérdésekről.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
erre én is gondoltam. viszont többször előfordult, h az általam feltenni kívánt kérdést valóban megtaláltam...
2009. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Jó, hogy mondod nekem még eszembe sem jutott ez, pedig én mindenbe belekötök! Te miben látod a megoldást? :D
2009. ápr. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez jó! Ez valahogy nekem sem jutott még eszembe! Mondjuk engem nem zavar, ha ugyan az a kérdés van feltéve, ami pl pár héttel ezelőtt. Létezik a kereső, én is használom. Viszont megesik hogy a kérdező nem figyelmetlenségből teszi fel újra ugyan azt a kérdést, hanem mert mondjuk nem talált az előzőekben megfelelő választ! Engem ez nem zavar. Amire nem óhajtok válaszolni, tovább lapozom.
2009. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Őszinte legyek engem sem zavar, ha sokszor teszik fel ugyanazt a kérdést. Sőt nem is értem, hogy miért baj, ha a gyakori kérdések oldalon gyakran elhangzik a ciki-e x évesen szűznek lenni, terhes vagyok-e, mit szóltok x névhez kérdések. Csak mondom megkérdezem, hogy más mit gondol az oldal nevéről és a mostanság megfigyelhető "felháborodási hullámról".
2009. ápr. 13. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem előbb keressen az illető, és ha nem talál, vagy nem elégedett, akkor kérdezzen (de akkor ezt jelezze is).
2009. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nagyon is egyet értek veled! Nagyon rosszul működik ez a weboldal! Meg annyira zavar, hogy szabályok között kell megírni egy kérdést, aztán addig csavarni, amíg értelmetlen nem lesz, de persze helyesírásilag, meg a gyakorikérdések.hu szerint tökéletes! Meg mindig engem találnak meg, az én valódi kérdéseimet törlik, mert állítólag szabálysértő, nekem írkálnak hülyeségeket! Ez nagyon idegesítő! Igazad van!
2010. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is törölgetnek, mert szerintük nem valós egy kérdés. Nem tudom ezt mire alapozzák. Mi jogon jelentik ki, hogy ez vagy az nem történhet meg valakivel. Örüljenek, ha velük nem történik meg, attól az élet még produkálhat hihetetlennek tűnő helyzeteket.
2012. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!