Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha kiemelek egy kérdést ebben...

Ha kiemelek egy kérdést ebben a kategóriában, de már ki van emelve 6 kérdés akkor meghosszabbítódik a kiemelés?

Figyelt kérdés

Mert kiemeltem egy kérdést de nincs ott a kiemeltek között mert nincs hely. Most akkor ki lesz emelve 24 óráig úgy hogy meg sem jelent, vagy csak a megjelent órák számítanak?

Ez a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2011. aug. 19. 21:53
 1/8 anonim válasza:
uristen ezt ki érti ?LXD
2011. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ehhez fáradt vagyok :/
2011. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fodri válasza:
2011. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 twinky ***** válasza:

Nem kaptal ra eleg valaszt, vagy mi az istenfasza bajod van? Olvasd el a szabalyzatot, biztos megemlitik.

Kulonben meg tenyleg van valami bajod, ha mas nem, az, hogy sokszor veszel levegot.

2011. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel egyszerre 6 kérdés jelenik meg a kiemeltek között, amibe az enyém nem fér bele. Szóval arra vagyok kíváncsi, hogy ez is bele számít-e a 36 órás kiemelésbe.
2011. aug. 19. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy nem fér be..hanem, akkor eltűnik a legalsó kérdés..:D Vagyis szarul emelted ki a tiédet. Muszáj annak ott megjelenni, vagy lehet már egyszer kiemelted.
2011. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szeretnéd, hogy a kérdésed a kategórialista elejére kerüljön, mert nem kaptál még rá kielégítő választ?

Ha eltelt 36 óra azóta, hogy utoljára választ kaptál a kérdésre, akkor itt egy linket találsz, amire kattintva kérdésed újra legelőre helyezheted. A kérdés addig a kategóriáján belüli kérdéslista élén fog szerepelni, amíg el nem telik 36 óra, vagy a limitált kiemelt hely miatt más felhasználók kérdései ki nem szorítják onnan. (Utóbbi esetben sem tudod majd 36 órán át újra kiemelni kérdésedet, vagy másikat ebből a kategóriából.)



Vagyis 36 óra múlva újra kiemeled, és akkor majd megint látszik majd egy ideig.

2011. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. aug. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!