Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mért van az hogy itt gykn a...

Mért van az hogy itt gykn a normális kérdésekre alig vagy egyáltalán nem válaszoltok viszont a "terhes vagyok"kérdésekre egyből 50 válasz?

Figyelt kérdés
....
2011. okt. 13. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
pont ezen gondolkodtam, és szerintem pont az a véleményem ezekről a kérdésekről, mint neked. Tettem fel én is pár kérdést, eléggé komoly témáról, mégis csak 4-5 válasz jött.
2011. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
én csak normális kérdésekre írok.mik a kérdéseitek?én írok a normálisra is.normális választ.
2011. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne.

Lehet,hogy más nem így látja,de én igen: szerintem egyre romlik a gyk színvonala...Ha teszel fel egy kérdést,vagy csak hü.lye állatok válaszolnak,amit aztán kiraknak ilyen meg olyan weboldara,hogy mások röhögjenek a kérdésen,amit te komolyan tettél fel...

Normális válasz kb. 2 jön egy kérdésre..

2011. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sajnos a komoly kérdésekhez gondolkodni kellene, a "terhes vagyok" szintűekhez meg minden jöttment közli a két másodperc alatt megszült, korszakalkotó és megcáfolhatatlanul igaz véleményét. :/
2011. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez akkora fszság....Mikor valaki tényleg kíváncsi valamire vagy tanácsot kérne kap 1-2 választ.Hát nem vagyok kisegítve...
2011. okt. 13. 15:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is romlik..Már kénytelen vagyok más kategba kiírni kérdéseket mert különben a kutya se válaszolna
2011. okt. 13. 15:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, h mért nem a kérdésre válaszolnak, inkább teljesen mást írnak le és jó hosszan, sehogy nem lehet eltüntetni!!! Annyira zavaró!
2011. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látod, erre se jön több válasz......

Ez van.

2011. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez így van Magyarországon, nem csak a kérdéseknél, hanem mondjuk a zenénél is. A sz@r zenét, azt megnézik több millióan is, és nem feltétlenül ízlés kérdése, (például Sp-nél) hogy az rossz.-hanem tény. Mondjuk megnézik egy millióan MM klipjét, hogy elmondják, hogy milyen szar, vagy dislike-olják. Addig a kiemelkedően jó zenék gyakran a 100.000-ret se érik el.
2011. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Blossom Bright válasza:

Hello! :)


Én nem tudom, hogy mások hogy vannak ezzel, de...

És az is igaz, hogy én eddig még csak egyetlenegy kérdést tettem fel...

És hogy arra "csak" két válasz érkezett... DE... mindkettő normális és használható volt! :)


Szóval... én nem hiányolom a mennyiséget, ha a minőség jó! :)

2013. márc. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!