Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy kell a kérdésre adott...

Hogy kell a kérdésre adott válasz alapján e-mailt küldeni a választ adónak itt a gyakori kérdések.hu-n?

Figyelt kérdés
Lehet vak vagyok,de azt írta valaki, hogy küldjek privit neki, de a válaszában nem látom hogy lehetne direkt küldeni neki e-mailt. Vagy csak nálam nem működik? Azt írja, hogy a válaszának a jobb alsó sarkába, de ott csak értékelni lehet...
2009. máj. 7. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha adott válaszoló nem engedélyezte az e-mail küldését, akkor nem tudsz neki. Ennél a válasznál a kék terület jobb alsó sarkában ott van, hogy "Privát e-mail a válasz írójának".
2009. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezőnél pedig a kérdés jobb alsó sarkában van, hogy "Privát e-mail a kérdés kiírójának"
2009. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megpróbáltam többször is bejelentkezni, nem tudom miért nem írta ki eddig! Mostmár látom, tényleg itt van, ahol írtad, de eddig nem volt!! Sztem valami hiba lehetett! Azért kössz:))

2009. máj. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!