Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy sokan,...

Miért van az, hogy sokan, egyértelmű kérdésekre nem a választ adják meg, hanem véleményt írnak, összevissza locsognak stb?

Figyelt kérdés
(Sokan használhatatlan válaszokat adnak, pl. szerintem ez így úgy amúgy, kéne, nem kéne, úgy érzem, meg hasonló megfoghatatlan badarságok, amivel a kérdező semmit nem tud kezdeni, hiszen nem válasz a kérdésére. Az ilyenek mindek írnak be ide, csak bosszúságot okoznak. Érje már el végre a célját az oldal! Sok kérdésemre 10 válaszból 1 használható sem akad, és így értelmetlen az egész.)
2009. máj. 12. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy egyértelmü kérdésre is létezhet több válasz az ember a saját verzioját irja vélemény formában,hogy probáld meg így mert szerintem ez a nyerő másnak meg más.És azt hogy melyik válasz használhato vagy mejik nem azt ki döntiel a moderátor is csak tapasztalat alapján tud dönteni,(nem minden kérdésben).
2009. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem. Ha azt kérdezem (persze ez csak egy sematikus példa) tök egyértelműen, hogy hol kapható kifli, és a kedves okoskolbász beírja, hogy szerintem nézd meg a Praktikerben, vagy az Áfészban az az illető NEM TUDJA a választ a kérdésre, mégis beír, tippelget, meg mondja a hülyeséget, csak, hogy válaszoljon. És adott esetben a kérdésre a választ a kérdező már próbálta teszem azt megoldani, de nem sikerült neki, ezért várja annak a személynek a válaszát, AKI TUDJA! Nem olyan kérdéseket szoktam feltenni, hogy, szerintetek mennyire jó a sárga színű cipőfűző zöld cipőhöz, meg hasonló hülyeségek(amugy itt tök gyakori az ilyen - lehet hogy azért ez a honlap címe???), hanem egyértelmű kérdéseket, amire vagy van konkrét válaszod, vagy nincs.


Köszönöm azért a választ...

2009. máj. 12. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!