Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem zavar ez a pontozá...

Titeket nem zavar ez a pontozás mizéria?

Figyelt kérdés
Úgy érzem sok olyan választ adok, ami hasznos és tényleg segítő szándékkal, főleg a gyermekvállalás témaköben osztom meg a tapasztalataimat. Mivel itt sajnos egy csomó nőci éli ki a frusztrációit a kérdező ált. nem tudja eldönteni melyik a hasznos válasz, mert össevissza pontoznak, vitatkoznak stb. Az, hogy hány pontom vagy százalékom vagy mim van, az nem érdekel, de ez az állandó vita szítás, szitkozódás zavar. Nem lehetne ez ellen tenni vlmt?
2009. máj. 14. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Ez ellen nem lehet tenni. Ilyen a nők természete. Munkahelyemen ugyanezt csinálják élőben.
2009. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már írtam pár kérdést+válaszolgattam is, de nem foglalkozom a pontokkal. Sőt, meg sem néztem, én milyen pontokat v. százalékokat v. miket kaptam. Nem érdekel,nem azért vagyok itt. Sztem te se nagyon foglalkozz ezzel, inkább csak sajnáld azokat, akiknek ez a legjobb szórakozásuk.
2009. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Engem egyáltalán nem érdekel ez a pontozásos hacacáré, és megvallom őszintén, nem is értem.Nem tudom az oldal kezelőjének mennyi idejébe kerül ennek a kezelése, ha olvassák az ilyen és hasonló véleményekrt, talán megszólalhatnának egyszer-egyszer.Javaslom a számukra, hogy inkább egyszerűsitsék a a képek és egyebek feltöltésének lehetőségét.
2009. máj. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen egyetértek az első válaszadóval! Ilyenek vagyunk! Ahol sok nő van egy helyen, ott csak az egymás fúrkálása megy! De ez van...Már megszokhattátok volna :-))Név nélkül meg főleg nem lehet vélemény nélkül hagyni a dolgokat! Sok ember, sokféle vélemény...Ennyi.
2009. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar bár néha idegesítõ, amikor valaki nulláznak. :)
2014. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!