Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet az "Üzeneteid"...

Miért nem lehet az "Üzeneteid"-ben a moderátoroknak is üzenni?

Figyelt kérdés
A "Neked írt üzenetek", "Elküldött üzeneteid" és "Új üzenet" mellet lehetne egy olyan, hogy "Üzenet a moderátornak", vagy valami hasonló.
2011. dec. 10. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

info@gyakorikerdesek.hu


Ugyanúgy kapsz választ, csak e-mailben.


Gondolj bele, így is annyi szart kell kigyomlálniuk a kérdések között, ha most mindenki névtelenül írogathatna nekik, és ők meg válaszolgatnának, az az oldal rovására menne.

2011. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1: Nem mindig válaszolnak e-mailben.

2: Minek nyitogassam mindig külön az e-mailemet, amikor a gyakorin be vagyok jelentkezve.

3: "ha most mindenki névtelenül írogathatna nekik": ha a gyakoriról írsz és nem az e-mail címedről, akkor is látja, hogy ki írt.

4: "és ők meg válaszolgatnának, az az oldal rovására menne."

Miért menne az oldal rovására?

Más úgysem láthatná a nekik küldött, vagy tőlük kapott üzeneteket; az e-mailes válaszadás meg ugyanannyi idejüket veszi el (ha nem még többet), mintha a gyakorin keresztül válaszolnának.

2011. dec. 10. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Több moderátor van. Az aktuális moderátort e-mailben érheted el, így gyorsabban kapsz választ/orvoslást a kérdésedre.


Ha az oldalon írnál valamelyiküknek privit, de ő épp nincs műszakban, akkor lehet napokat is várnod kell a válaszra.


Ezért javasoljuk az e-mail cím használatát.


Ha fontos a mondandód, akkor van időd megnyitni a leveleződet, és úgy fogalmazni egy levelet, ha meg nem annyira fontos, akkor talán nem is baj, ha nem írsz.

2011. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Több moderátor van."

Gondoltam, hogy nem egyetlen ember végzi napi 24 órában.

"Az aktuális moderátort e-mailben érheted el, így gyorsabban kapsz választ/orvoslást a kérdésedre.

Ha az oldalon írnál valamelyiküknek privit, de ő épp nincs műszakban, akkor lehet napokat is várnod kell a válaszra."

Nem privit akarok írni valamelyiküknek (nem ragaszkodok hozzá hogy egy bizonyos moderátor válaszoljon; nem is tudom, hogy éppen ki dolgozik, ki nem), hanem az Üzeneteid menüponton keresztül üzenetet. Amit ugyanúgy elolvashat bármelyik moderátor, mintha e-mailt küldene valaki. Csupán technikai részlet kérdés a megoldása (nem hiszem, hogy egy programozónak ez különösebben nehéz feladat lenne)

Nem válaszolnak mindig. Sem gyorsan, sem lassan; van úgy, hogy sehogysem.

"Ha fontos a mondandód, akkor van időd megnyitni a leveleződet, és úgy fogalmazni egy levelet, ha meg nem annyira fontos, akkor talán nem is baj, ha nem írsz."

Akár moderátorként írogatsz ide, akár egyszerű látogatóként, hagy döntsem el én, hogy írok-e ide, vagy sem; mi a fontos nekem és mi nem.

A választ pedig gyorsabban megkapnám, ha az "Üzeneteid"-ben megjelenne (pirossal kiemelve), minthogy folyton nyitogassam az e-mail fiókomat, hogy válaszoltak-e már.

2011. dec. 11. 07:51
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyire ragaszkodsz hozzá, hogy nem e-mailben akarsz üzenetet küldeni, hanem itt, "moderátor" névre küldhetsz üzenetet, az egy moderátor postaládájában landol.
2011. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire lusta vagy, hogy megnyisd a levelező programod vagy az email fiókod böngészőben (ami a mai böngészőkben már csak egy másik fül ami akár a gyk. mellett is lehetne és csak egy kattintás a váltogatás), akkor javaslom használj levél leső programot, a Windows Livenak van egy kiegészítője, a Messenger +!, az ha új emailed van, feldob egy kis ablakot, úgy, mintha ismerősöd jelentkezne be. Vagy regelj. Hotmailes fiókot és legyen ugyanaz az email címed mint az MSN-d. Manapság már majdnem minden egy kattintás, örülj neki, hogy nem angolul meg németül kell parancskódokat regelned, nem tudom, hogy akkor mit szólnál, ha még ott tartanánk.
2012. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!