Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontozzák le az embert?

Miért pontozzák le az embert?

Figyelt kérdés

Én a saját tapasztalataim szerint írok itt a kismamáknak.

Első gyermekem a kisfiam, 8 hós, makk egészséges... Egyszer sem volt még beteg, korához képest jól fejlődik.

A védőnőnk nem sokat segít, csak az élet.

Ha valakinek nem jó amit írok segítségénk, azért még nem kéne lepontoznia.

Köszönöm


2009. máj. 26. 12:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
hehe. ezen nem szabad kiakadni. sőt, már lassan a 90% alatti kommentek többet érnek, mint az afelettiek. :)) én szeretek az okos kisebbséghez tartozni, mint a bégető tömeghez.:) ne foglalkozz velük, nem tudják használni az internetet. nem azt pontozzák, hogy hasznos-e a válasz, hanem azt, hogy szerintük szimpatikus-e, amit írtál. most is ez lesz :))
2009. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
különös dolog ez a pontozás de én már a rendszerre gondolok :elöször sok ponttal índultunk majd csökken és utána nől az eredményünk és van egy ídöszak mikor megáll most nekem így volt és most veszítettem 1 %-kot.
2009. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Mert, ha a véleményük eltér a tiédtől, és nem a mindent agyonaggódó, túllihegő anyukák táborát gyarapítod, akkor számukra már nem is hasznos, amit írsz, függetlenül attól, hogy gyakorló anyuka vagy-e, vagy sem.

A kedvencem az, amikor úgy hurrognak le bárkit, hogy nekik abszolút semmi tapasztalatuk a témában, csak hallottak ezt-azt.

Jobb, ha hozzászoksz. Vagy ha nagyon idegesít, inkább ne válaszolj egy kérdésre sem.

2009. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Akkor ne kérdezzen az a kismama, akinek csak az a segítség, ha azt hallja amit akar, az butaság.

Köszi csajok nem idegelem magam... :D

2009. máj. 26. 12:12
 5/27 anonim válasza:
87%

Én az egyik kérdésnél akadtam ki amire hárman válaszoltunk.

Ketten ugyan azt írtuk, én annyi különbséggel, hogy véletlen két választ küldtem, így a "három" válasznak külön és együtt is ugyan az volt az értelme, mégis az enyém haszontalan, mind a kettő, míg a másik válaszolóé teljesen hasznos.

Igazából én nem versengek ezzel a pontozással, de ilyen esetekben nagyon fel tud húzni a dolog.


Volt egy másik kérdés, amikor a válaszomba beírtam magánvéleményem, na helyből úgy le lettem pontozva, öröm volt nézni(pedig tapasztalaton alapult a vélemény nyilvánítás)

2009. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
első vagyok. hallod, legtöbbször nem is a kérdező pontoz, hanem egy másik véleménymondó, aki ellentétesen gondolja. a hozzátáplálásban vannak ilyen nagy szakértők, hogy kapjon a gyerek 100 éves koráig anyatejet. az altatásban, hogy ne foglalkozzon vele, ha 16x szopik egy éjszaka, neki annyi a dolga, hogy szoptasson. illetve fertőtlenítsük le a homokozót, sterilizáljuk az összes ruhát átlag 3 percenként, és "nehogy eszedbe jusson" (idézet tőlük) máshogy gondolni!!! :))) ők lesznek majd azok, akik a szülői értekezleten még mindig azon fognak vitatkozni az iskolában, hogy milyen színű legyen a virág, amit pedagógusnapra adjanak, holott te már rég mennél, takarítani, urambocsá' meginni egy pohár bort jólesően az esti kisfilmedhez, és soha többé vissza se nézni ezek közé a barmok közé. kicsit elragadtattam magam, nézd el nekem. :)
2009. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Én mostanában a mibe öltöztessem a gyereket és az ehetek e epret szoptatás alatt témáktól futok sikítva világgá.
2009. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Semmi gond, teljesen igazad van. Egyébként üzenem ezeknek az anyukáknak, hogy gyermekeink nem cukorból vannak...
2009. máj. 26. 12:30
 9/27 anonim válasza:
82%
Na igen, mikor tényleg a kedves válaszolók addig pontozgatnak, míg nekem marad az a kis négyzet a kérdés alatt, hogy lássam mit írtak a többiek:) és néha bizony a felállást meg kéne cserélni, a sok elöl maradt kérdés haszontalan semmi, míg egy két(nem mondom olvastam ott is marhaságokat) lepontozott nekem nagyon is megfelel
2009. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

Az attól függ mit írsz :S

Mert pl ha azt, hogy 1 hetesen tehéntejet ivott a babád és most 8 hós és makk egészséges attól még más lehet tejallergiás, tehát a válaszod hiába alapszik saját tapasztalaton, mégis káros és nem hasznos.

Vagy pl ha azt írod, hogy 4 hósan kompoztatok és kézenfogva járattad a babád és 8 hósan egészséges, akkor is káros a válaszod, hisz rosszat ajánlasz másoknak, mivel nincs nyilván röntgenszemed!


Egyébként igazad van, nekem is nagyon rosszul esik, amikor valamit meggyőződésből írok, mégis lepontozzák :(

2009. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!