Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az mitől van, hogy különböző...

Az mitől van, hogy különböző kérdéseknél más a %-om?

Figyelt kérdés
Tehát válaszoltam az oldalon A és B kérdésre, és az A kérdés alatt azt írja, hogy 82%-ban hasznos válaszokat adok, a B-nél levő válaszomhoz meg azt, hogy 83%-ban hasznos válaszokat adok. A kérdések azonos kategóriában vannak. Egyre gyakrabban látom ezt, mindig 1% a különbség. Volt valami újítás az oldalon, amiről nem tudok?
2012. jan. 15. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyennel én is találkoztam egyszer.

Én arra gondoltam, hogy linkről néztem meg a B válaszomat és akkor jelzett más értéket. Amikor a listából néztem meg, ismét "jó" értéket mutatott, de amikor megint a linkről néztem, akkor megint a másikat...

(Amikor még arra válaszoltam, 82%-om volt, ez később visszaesett 81%-ra és a linkről még mindig a 82%-ot mutatta.)


Nem jöttem rá az okára, de nem is nagyon foglalkoztam vele.

2012. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A honlap programja a gyorsabb működés érdekében cacheli az egyes kérdés oldalakat, így előfordulhat, hogy megváltozik a százalékod, de ez csak néhány nap késéssel frissül le egyes kérdéseknél.
2012. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!