Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne szűrni a reptoid...

Nem lehetne szűrni a reptoid kérdéseket az ezo-ban?

Figyelt kérdés
Annyira unalmas, nem vicces, sok esetben a rémhírkeltés és a közveszéllyel fenyegetést is megvalósítják és annyira abszurd baromságokat írnak le úgy, mint megkérdőjelezhetetlen igazságot, hogy kéne nekik egy zárt fórum, mindenki jól járna. Mi azért, mert végre nem kéne állandóan ezzel szembesülnünk, ők meg troll bejegyzések nélkül kedvükre agyaloghatnának és riogathatnák egymást.

2012. márc. 9. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
He?
2012. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem ártana már..
2012. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Ez diszkrimináció. A reptoidoknak is vannak jogaik!
2012. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezek nem normálisak! inkább ne menj abba a részbe! :D
2012. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szívesen olvasgattam ott normális kérdéseket, és normális válaszokat, de már jó ideje nem néztem be abba a kategóriába, pont az ilyen idióták miatt... unatkoznak, az a bajuk...
2012. márc. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy csak arról eshessen szó?

Sosem értettem, hogy az Ezotéria kategórián belül egészen pontosan mi a baj a reptoidokkal. Mintha a többi téma "komoly" lenne ott.

2012. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!