Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy jön egy...

Miért van az, hogy jön egy két válasz a kérdésemre és utána semmi?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 12:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
Szia,én is ezt hiányolom de szerintem azért mert amikor friss a kérdésed és aki éppen olvassa és az ha tud válaszol rá és utánna meg jönnek a tetejére a kérdések és csak azoknak válaszolna. Gondolom én .További szép napot!Írj ha nem jó a reakciom.
2009. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
igen szerintem is,mert gondolom sokan csak a főoldalt nézik és ott ugyebár a legfrissebbek vannak csak...
2009. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát nemtudom..mert én ha nézek pl egy topicot akkor eléggé a sürüjébe megyek...na mindegy de elég idegesítő tud lenni,hogy arra ezer válasz jön,hogy "elég nagy a farkam?" vagy "a szörös punci divat?2 szal...na mindegy :)
2009. jún. 30. 12:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen...én is így járok mindig.teg.este is kiírtam egy kérdést,jött rá 2 válasz,de hamar el is tünt a főoldalról,mert akkor mindenki sorozatosan írta a kérdéseit.
2009. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát én már úgy is jártam,hogy senki se válaszolt :S

De amúgy sztem azért,mert általában a legújabbakat nézik az emberek.

2009. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom de az elmúlt napokban kiírtam vagy 5 kérdést, alig érkezett 1-2 válasz.

Máskor is alig írnak de mostanában különösen kevés válasz érkezik. Persze a sok sz.rságra nem...

2009. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ezzel mondjuk én is így vagyok, hogy belemerülök :P

én általában a szépség és divat témakörben szoktam válaszolni, mivel ahhoz értek a legjobban, de persze bele szoktam kukkantani a többibe is, és ha tudok valamit a kérdésre válaszolni, akkor válaszolok is :D

és ti milyen régi kérdésre szoktatok válaszolni????

ezt most úgy értem, h valaki feltette egy kérdést még januárban, de te most vetted észre és lenne rá válaszod, akkor válaszolsz rá???

2009. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát én igen.válaszolnék rá.én szoktam a számtechbe,szépség,divat,szerelem,párkapcsolatok,egyéb kérdések,otthon...és böngészek benne...
2009. júl. 1. 08:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen engem is idegesít! Én általában a Könyveknél nézelődök.. Napjába többször.. És persze oda írom a kérdéseket! Most pl. eléggé fontos kérdést tettem fel és nem válaszoltak rá.. Ezért megcsináltam..És elszúrtam 1 egész napot, mivel csak este szóltak, h nem ajánlatos elkezdeni..Persze erre már én is rájöttem...:S

De amúgy az emberek többsége is átnyálazza a kérdéseket, csak nem tud rájuk válaszolni!! Velem is sűrűn van így! Szeretnék segíteni, de nem tudom rá a választ! :)

2009. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak egy-két ember tudja a választ.
2009. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!