Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egy csomóan miért nem válaszol...

Egy csomóan miért nem válaszolnak a privát üzenetekre itt ha normálisan írok nekik, nem bunkón?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én attól függően válaszolok, hogy mit ír a másik. Még nem volt olyan, hogy nekem ne válaszolt volna valaki.
2012. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt tőlük kérdezd meg(erre talán válaszolnak), mivel akik(én is) válaszolunk rá nem tudhatjuk annyira, akik meg nem azok úgy is a saját álláspontjukat írják miért nem válaszolnak.
2012. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem zavar, hogy az oldal felújításakor átalakították a privát rendszert, és letiltani se lehet. Régen ha kaptam egy privátot, akkor lehetőségem volt olyan címről válaszolni, amiről nekem tetszik. Így az illető bár tudta, kitől kapott választ, mert ott volt alatta az idézet, mégsem tudta itteni felhasználóhoz kötni.


A jelenlegi rendszerben ha válaszolok egy privátra, akkor az illető látja a felhasználói nevemet (ami amúgy nem a saját nevem, de relatíve egyedi). Utána ez alapján keresgélhet, és ha elég ügyes, még a kilétemet is kiderítheti, ahogy én is kinyomoztam már sok embert az oldalról csak a neve alapján.


Összességében mindezt nem tartom elfogadhatónak. Optimális megoldás lenne a privát funkciót kikapcsolni, ahogy régen volt erre lehetőség. Jelenleg azt szoktam csinálni, hogy ha privátot kapok, akkor a tartalomtól és szerzőtől függetlenül törlöm, és a küldőt letiltom (erre van lehetőség). Még pár száz év, és mindenki tiltva lesz, mintha csak ki lehetett volna kapcsolni a privát funkciót.


Ebben csak az a gáz, hogy a random tiltott emberek ha legközelebb is írnak, akkor nem kapnak hibaüzenetet, tehát azt hiszik, megkaptam, közben meg mégsem. Ez némileg zavar, de nem annyira, mint a fent leírtak, így most az a gyakorlat, amíg jobb opció nem adódik.

2012. júl. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!