Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit tegyek, ha bunkó megnyilvá...

Mit tegyek, ha bunkó megnyilvánulást látok az oldalon?

Figyelt kérdés

Nem kéne kitiltani innen egy parasztot?

van vmi pszihopata, aki minden kérdésre oltári bunkóságokat ír (szerelem-szex rovat), gondolom ti látjátok ki az, gyomláljátok má ki, köszi a többi felhasználó nevében is.


2008. máj. 9. 21:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
...és most nem magamra gondoltam, én csak ritkán írok bunkót, és nem annyira bunkót, és csak kretén kérdésekre.
2008. máj. 9. 21:41
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek már nagyon idegesít sztem többeket is, arról nem is beszélve h teljesen lehúzza ezt az oldalt... Az ok, h hülye kérdésre hülye válasz, de komolyabb vagy normális kérdésekre is van hogy csak marhaságok, meg trágárságok vannak írva.
2008. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

De ki kellene.


Kapcsolatba lépni az oldal üzemeltetőivel az info(kukac)gyakorikerdesek.hu e-mail címen tudsz, ahol ha megírod, hol melyik kérdésre jött ilyen válasz, megteszik, és kitiltják az illetőt.

2008. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Naja,de volt egy kiscsaj a szerelem szex rovatban(remélem nem te vagy...)aki pengével felvagdosta a szűzhártyáját,és még ő szólta le azt a nőt,aki 20 évesen szült,és tisztességes életet él...na az ilyeneket kéne kitiltani...
2008. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként napról-napra rengetegen kitiltatják magukat.
2008. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos amiatt, hogy valaki beírja ide, hogy "tiltsuk ki a parasztot", nem sokat tehetünk. Naponta többszáz kérdés és többezer válasz érkezik, így nincs kapacitásunk egy-egy ilyen elkiabált kijelentés miatt végigtúrni az egész adatbázist.

Úgyhogy komolyan mondom, hogy ha valaki bunkózást lát az oldalon, a pontos kérdés és hanyadik válasz megjelölésével írjon levelet az info(kukac)gyakorikerdesek.hu e-mail címre, mert csak így tudunk tenni valót.

Sajnos több ilyen kérdés is volt mostanában, senki nem ír konkrétat, s miután erre a kérdésre irányítottuk az illetőket, akkor sem írnak e-mail címünkre semmit sem arról, pontosan kit kellene kitiltani. Ez nem segítség, így nem lesznek kitiltva, hacsak nem vesszük észre magunk is valahogy.

2008. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Vannak olyan tagok akik nem mindig írnak baromságot de meglátnak olyan kérdéseket amik üvőltenek a gúnyra. "Az élet egy színjáték". Egyébként ha fel írsz egy ilyen honlapra mint ez, el kell válalnod a következményeit, jót és rosszat. Egyébként miért zavar a bunkó hosszá szólás nevess ha vicesnek tartod és ne érdekeljen ha nem segítő a válasz.
2008. jún. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ugyan arról van-e szó, én nem a szerelem, szex rovatba írtam kérdést, és az illető olyan hangnemben ír válaszokat, hogy eszméletlen. Mert szerinte mindenki idióta, aki nem abban éli ki magát, hogy másokat b*sztat.
2008. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
új acc.-ot szerezni nagy ügy?:D tiltsanak ki max újra regisztrálok:D
2008. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
akkor letiltják az IP címedet, és ennyi... azért ne hidd, hogy okosabb vagy.
2008. júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!