Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szoktátok nézni, hogy a...

Szoktátok nézni, hogy a választ adó hány százalékban szokott jó válaszokat adni?

Figyelt kérdés
Ha igen, befolyásol a válasz elfogadásában?
2009. aug. 19. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktam nézni, de nem befolyásol. Tudja mindenki hogy ezen az oldalon akárki lepontozhat akárkit, ok nélkül.
2009. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetétek az előttem szolóval! de persze volt olyan, hogy 30%-os volt és direkt marhaságokat írt oda!
2009. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nézni,mert volt akinek kevesebb pontszáma volt,és sokkal jobb tanácsot adott mint akinek 100%-on állt..
2009. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nézem,mert észrevettem,hogy azokat pontozzák le,aki kimondja egy kérdésre ha kretén a kérdező.És ez a szex-szerelem rovatra jellemző.Máskor meg csak unalomból pontozgatnak lefele,szerintem el se olvasva a hasznos válaszokat.Sőt,ha egyszer valaki elkezd egy választ lepontozni,néhányan mint a birkák mennek utána,amig le nem nullázódik.Pedig a válasz nagyon jó!!
2009. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

okvetlenül is odatéved az ember szeme szerintem. de engem nem az érdekel, hogy hány százalékban ad hasznos választ, hanem az, hogy egy adott kérdésemre mit írt.

másrészt pedig egy pl. alacsony érték nem biztos, hogy azt jelenti, hogy nem ad hasznos válaszokat, v. hogy mindig lepontozzák, hanem lehet, hogy csak nemrég regisztrált az oldalra, és emiatt áll alacsony százalék-ponton. (vagyis szép lassan halad felfelé, ahogy egyre több kérdésre ad választ).

2009. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!