Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Pusztába kiáltott szó vagy...

Pusztába kiáltott szó vagy falra hányt borsó nem lenne találóbb neve a gyakorinak?

Figyelt kérdés
Több rovatban is a kérdések gyakran ismétlődnek. Néhány témakörre szorítkozik, s unos-untalan ugyanazt kérdezik, ugyanazt a választ adjuk. Más helyeken meg képtelenség értelmes választ adni, mert ugyanazt a sületlenséget nyomják.
2013. jan. 7. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tényleg olyat kérdez, amit máshol nem merne, azt azonnal törlik is (drogok, tiltott letöltések stb.) :)
2013. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%

nem birom az ilyen fujogos kerdeseket... ha nem tetszik kapcsold ki.

szerintem ezt csak egy bizonyos ideig lehet aktivan csinalni, aztan mar nem elvezi annyira az ember, es akkor produkal hasonlo tuneteket, mintha kiegne az ember. nincs ezzel semmi problema, de tanulj meg lapozni. itt sok olyan ember van akik (leginkabb talan a fiatalok) nem veszik a faradtsagot, hogy vegig olvassanak egy csomo kerdest amit masok tettek fel, inkabb azonnali valaszt kapjanak a sajat kerdesukre. es ha o teszi fel a kerdest, akkor meg feltunobb is, ha valasz erkezik. ha savanyu a szolo, ne edd. de vegkepp ne pampogj, kulonben ki kapcsollak;)

2013. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg a kérdés, szemezgess köztük. Válaszolj arra, olvasd azt, ami érdekel..

Amit unsz, lépj tovább!

Néha nagyon feldobják a napom a kérdések, válaszok.:)

Tényleg ne pampogj itt, mert ez a kérdés lehangoló, és kikapcsolunk. :)

2013. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. és 3. Nekem nagyon úgy tűnik, ugyanazt teszitek, mint én. Ha nem tetszik a kérdésem, nem kell rá válaszolni. Én nem kapcsoltalak be benneteket.
2013. jan. 8. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!