Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Családi kategóriában kapják...

A Családi kategóriában kapják a kérdezők a legnormálisabb válaszokat. MIért nem lehet a párkapcsolati kérdéseket is ebben a kategóriában hagyni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Meg a gyereknevelésit, ezotériás, stb kérdéseket is ennyi erővel itt lehetne hagyni.

Azért vannak a kategóriák, hogy ne fulladjon az egész oldal káoszba!

2013. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert akkor az állatos kérdések meg a számítástechnikai kérdések is itt lennének.


Amúgy sztem törölni fogják ezt a kérdést...

2013. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Családi kategóriában csak otthonülő kismamák vannak, akik hormontúltengésük miatt mindenkinek neki esnek aki kritizálja a nőket.
2013. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hármas válaszolóval tökéletesen egyet értek,én is ezt vettem észre :D


Én inkább azt mondanám hogy nomrális hangvételű válaszokat adnak a kismamák,ilyen seggnyalós kommenteket hogy felpontozzák őket így boldogabbnak érzik magukat ha már az alkoholista férjük mellett (akik mellesleg verik őket) nem tudnak boldogok lenni


Szerintem sokszor hazugságokkal köpik tele a kategóriát,ezzel inkább ártanak a kérdezőnek.Viszont ha valaki leírja az igazságot akkor annak leszedik a fejét a sértődös ingerült hormontúltengésben szenvedő anyucik (mint azt a 3-dik válaszoló is írta :D) Mellesleg kétségbeesetten sírnak a moderátornak viszonylag gyakran így én már nem is látogatom azt a kategóriát mert feleslegesen írok oda úgyis letörli a válaszaimat a moderátor aki nyilvánvalóan végig olvassa azokat és igazságosan dönt (hahaha)

2013. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!