Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Te milyen újításokat vezetnél...

Te milyen újításokat vezetnél be itt, gyakorin?

Figyelt kérdés

Szerintem jó lenne egy emberi kapcsolatok téma. Tudom, hogy van családi kapcsolatok, meg gyerek nevelés, de olyan nincs, hogy baráti kapcsolatok, vagy kollégák közötti viszony, vaaagy ismerősökkel, szomszédokkal, stb. Jó lenne egy olyan téma is, amiben tudatmódosító szerekkel foglalkoznának. jogok, vélemények, ismeretek tovább adása... Aztán a művészeteket is kicsit kibővíteném. Aztán egy "szerinted szép vagyok?" téma is hasznos lenne. :D


Meg oldalt lehetne ilyen sáv, mint facebookon, hogy mik a legújabb kérdések.. meg a toplistában nem csak a felhasználók lennének felsorolva, hanem a kérdések is, hogy mi a legnézettebb ma, havonta, meg úgy összességében...

A keresést is kicsit pontosítanám.

És amikor valakinél megjelenik, hogy hány százalékos a válasza, mutassa meg, hogy hány ember pontozta fel-le.

meg a politika témába egy "összeesküvés elméletek" kategória sem lenne utolsó... xd Meg persze hírdetések nem lennének, ha én lennék az oldal adminja, de tudom, hogy ez nem lehetséges. Remélem a kedves moderátorok nem veszik zokon, hogy megosztottam az ötleteimet. Ja, ami a legfontosabb. Ha egyszer letiltanak az oldalról ne végleges legyen. Hanem először pl 3 napra, aztán 1 hétre, aztán hónapra, aztán ha nagyon nem bír viselkedni az illető, akkor tiltsák ki végleg...


Nektek milyen ötleteitek vannak, ami jobbá tehetné az oldalt?


2013. ápr. 19. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:

filozófia kategória


UFO téma kiszervezése az ezotériából


kérdések értékelhetőségének bevezetése

2013. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja, és még ami igazán fontos lenne:


Lektor alkalmazása, a helyesírási és stilisztikai hibák kijavítására.


Hangulatjelek letiltása a kérdésekben, például irritálóak a teli szájjal röhögők.

2013. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én akkor is tag voltam már itt, mikor ezo téma még nem is volt. akkor a tudományokat bombázták ilyen kérdésekkel, szóval szerintem az ezotéria nem hülyeség abból a szempontból, hogy oda megy a sok szemét.

a stilisztikais jó, bár elég drága lenne a kivitelezés

2013. ápr. 19. 22:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Első! Irritállak? :D :-D :-D :-D :D :) XD XD XD :-P :@ :-S :$ B-) :'( :-* :-o :-o :-( :-( ;-) :-) xd xd xd :D :D :D
2013. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A privát üzenetek fogadásának (teljes egészében, hogy egyáltalán ne kaphassak) a tiltási lehetősége.
2013. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

22:54


csak a kérdésekben irritálnak, szóval a válaszodban lévő ripacskodás nem gond

2013. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szólásszabadságot!!!De sürgősen!Mert nagyon idegesítő hogy csak azért törlik a kommentemet mert nem a hazug média által kitalált marhaságokat írom le hanem saját véleménnyel rendelkezem mindenről!
2013. ápr. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Makoscsiga ***** válasza:

Szerintem mehetne még egy kis reklám... mondjuk csak akkor lehetne elküldeni egy választ, vagy feltenni egy kérdést, ha előtte végignézel egy reklámot. :-D


De, hogy valóban hasznos dolgot proponáljak:

1) A kérdésekre rákattintva mindig az első oldalra tesz lesz. Kellene olyan oldalválasztó, mint a legtöbb fórumon, hogy a kérdés listából egyből az utolsó oldalra lehessen ugrani.

2) Szerintem béna az anonim használat. Senki nem a saját nevét használja, hanem valami random nick-et... azt miért kell elrejteni?

3) Lehetne valami design felvarrás, mert az egész lapnak olyan félelmetesen 9o-es évek hangulata van a sok színes ugráló reklám ellenére is. (Már aki nem használja alapból a az Adblock-ot :-)

2013. ápr. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a moderálás igazságtalan.. Pont az előbb törölték ki egy olyan jellegű kérdésemet, amiből rengeteg van itt, mégsem törölték azokat.... Ezen kellene valahogy változtatni.
2013. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lenyúlták az ötletedet :d lett emberek kategória Xd
2013. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!