Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a Gyakorikérdéseken valaki...

Ha a Gyakorikérdéseken valaki nem válaszol a kérdésre, azt a hozzászólást nem lehet törölni?

Figyelt kérdés

Nem trágár meg ilyesmi, csak egyszerűen nem is akar válaszolni, csak hozzászól monjuk valami baromságot vagy vicceset.

Ez viszont legtöbbször azt eredményezi, hogy mások már nem válaszolnak, mert úgy látják, hogy érkezett válasz.

A kérdést viszont mégegyszer nem tehetem föl.

Ez baromi idegesítő, mert a kérdések kb 33%-ával ez a helyzet, 33%-ra meg eleve nem is válaszolnak,

33%-ra meg általában rossz választ adnak. Kb 1% a valóban hasznos válaszok aránya!



2013. ápr. 28. 12:02
 1/8 anonim válasza:
100%
szia, én is jártam már így, hogy kérdeztem és nem is arra válaszolt, amit feltettem, csak provokálni akart. szerintem nem lehet törölni, én is törölném az ilyeneket, akik csak trollkodnak.
2013. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ez viszont legtöbbször azt eredményezi, hogy mások már nem válaszolnak, mert úgy látják, hogy érkezett válasz"


Szerintem ez nem befolyásol semmit.Hiába érkezett az adott kérdésre 10 válasz ettől függetlenül akkor is megnézik a többiek.Ha tudják a választ és látják hogy nem érkezett még hasznos komment akkor írni fognak

2013. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én biztos nem, tehát szerintem más is van ezzel így. Én eleve csak olyan kérdéseket nézek, amikre még nem volt válasz, ha válaszolni akarok. Továbbá ha 3 oldalon keresztül vannak hülye válaszok, akkor nem fogom végigolvasni őket, nekem erre nincs időm Lehet hogy valakiek van, de szerintem ez a kisebb százalék.
2013. ápr. 28. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki azért megy fel az oldalra, hogy segítsen válaszával, akkor el is fogja olvasni az előző válaszokat.


Bár úgy látom a kérdező kommentjéből, hogy ez nem megszokott dolog.

Én általában el szoktam olvasni az előző válaszokat, ha érdekel a kérdés és tudok segíteni.

Ha a kérdést ki akarod emelni, vagy akár kiemelés nélkül is nyugodtan írd le, hogy még nem kaptál érdemleges választ.

Ezt általában még azok is látják, akik a többi választ nem olvassák el.

2013. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
erre sem kaptam még érdemleges választ :) Hiszen az volt a kérdés, hogy lehet-e törölni!
2013. máj. 4. 09:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Látod-látod, ezért kell csak egy kérdést kiírni egy alkalommal.

Válaszoltunk neked, csak nem az első, kiemelt kérdésedre.

Kivéve az elsőt, aki azt írta, hogy szerinte nem lehet törölni.

Sem kérdést, sem hozzászólást mi nem tudunk törölni.

Ha valóban töröltetni akarod, megteheted, hogy jelzed a moderátorok felé, ha szabályba ütközik a válasz, előfordul, hogy törlik.

2013. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nagyon sok függ a kérdés feltevésének módjától is. Van, hogy annyira benne van a magas labda, egyszerűen nem lehet poén nélkül megállni, muszály lecsapni.
2013. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adminnal ki lehet töröltetni.
márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!