Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy mindig ugyanazok a reklámok itt? /Nem befolyásol, mondjuk mosolyognak rajta az emberkék vagy akármi.

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít, hogy több hónapja a rosszlanyok.hu-t kell néznem, h legörgetek a válaszoknál, mintha kerestem volna valaha is ilyet, lány vagyok az ég szerelmére és csak én használom a gépet (gondolom itt nem személyreszabottak a reklámok akkor). Elég sokat gyikezek és megőrít!!!

2013. aug. 3. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Engem spec nem idegesít, viszont úgy vettem észre, hogy igen is, hogy személyre szabottak a reklámok. Nemrég hűtőt akartam venni. Kérdeztem vele kapcsolatban, kerestem hűtős kérdéseket, és napokon keresztül hűtőt akartak eladni a reklámokban. Utána öblítővel kapcsolatban kérdeztem, ez után lenoros reklám jött. Többször észre vettem már, korábban is, pontosabban nagyon régóta tapasztalom, hogy amivel kapcsolatban kérdezek, vagy keresek az oldalon, azzal a témával kapcsolatos reklámot "kapok". Pl. amikor először kérdeztem vagy kerestem a városommal kapcsolatban, utána, de csak attól kezdve, A városommal kapcsolatos reklám volt. Azt hiszem talán társkereső?
2013. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NE feled, semmi sincs ingyen!

Ez az ára ennek az oldalnak, hogy ne legyen fizetős a felhasználóknak!


A reklámok célzott megjelenése, a feltett kérdésben és a megválaszolásokban megtalálható kulcs szavak alapján választódik ki. ezért tűnik úgy, mintha személyre szabott lenne a megjelenése!


Ha megőrítenek a reklámok, akkor keres a böngésződhöz reklám szűrőt!

2013. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább csak felhúzom a szemöldökömet azokon, akik nem használnak reklámblokkolót, de panaszkodnak a reklámokra. Mintha nyáron direkt bekapcsolnád a fűtést...
2013. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Engem kifejezetten az zavar, hogy mindig ugyanazok és nem lehet kiikszelni, mint pl. youtube-on.

Szerinted mindenki tudja mi fán terem a reklámblokkoló? Most hallom először, hogy ilyen is van.

2013. aug. 4. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!