Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoznak le ennyien?

Miért pontoznak le ennyien?

Figyelt kérdés

Ha egy kérdéshez olyan választ írok, ami sok embernek nem tetszik, akkor lepontoz, de az azt jelenti, hogy nem hasznos a válasz, nem pedig azt, hogy tetszik e vagy nem.

Van olyan is, hogy valaki teljesen haszontalan választ ír, de mégis szimpatikus a többségnek, így hasznosnak ítélik a választ.

Most komolyan, ennyire nehéz értelmezni a hasznos szó jelentését? Ha lájkolgatni akartok, mennyetek facebookra, de ha azt hiszitek, hogy ezzel nagy fegyver van a kezetekben, akkor tévedtek.


2013. szept. 29. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tartozom a lepontozók közé, de én így látom: ha az a fontos, hogy elmondd a véleményed, akkor ne foglalkozz a százalékkal. Ha a százalék is fontos, akkor próbálj az objektívebb kategóriákban válaszolni, ott kevesebb a lehúzás, mint a nagyon szubjektív helyeken (Családi kapcsolatok,Emberek,Ételek, italok,Ezotéria,Fogyókúrák,

Gyerekvállalás, nevelés,Politika,Szerelem, szex)

Az emberek olyanok amilyenek, ezen sajnos nem fogsz tudni változtatni.

2013. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Semmi különös,mindössze annyi,hogy "dolgoznak" a trollok.


amúgy igazad van,de nagyon kategóriafüggő. Mert van,ahol akad normális ember és van ,ahol akármit írsz lepontoznak,meg vannak olyan kategóriák,amik alapból tele vannak provokatív,vitagerjesztő kérdésekkel. Itt akármit írsz,ha nem azt mondod ,amit hallani akarnak(kimered mondani a véleményed) ,akkor lepontoznak.

2013. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát igen, tudom, hogy nem kell ezzel foglalkozni de valahol mégiscsak irritál

meg volt már rá nem egyszer példa, hogy leírtam a véleményem valamiről, nem tetszett a nagyérdeműnek, és onnantól kezdve az összes hozzászólásomat abban a kérdésben (a statisztikámból következtették ki, hogy én vagyok az) lepontozták, aki pedig felemelte a hangját ellenem (köze nem volt a kérdéshez) azt pedig fel

most komolyan, mekkora trógerek az ilyenek nem?

de leírni a véleményüket és érvelni már nem tudnak (ezzel valószínűleg belátják kicsit, hogy van igazam), de azért lepontoznak

szánalmas...

2013. szept. 30. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Velem is volt már ilyen,aztán amikor rájöttem ,hogy idióta taknyos kölykök írogatnak,csak röhögtem rajta.
2013. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!