Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakorikérdések miért nem...

S55 kérdése:

Gyakorikérdések miért nem mutatja az internetes linkeket teljes hosszúságban?

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg ha bejelentkezve nézed, akkor rá tudsz kattintani. De most megnéztem párat és nekem megjelennek végig.
2013. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha rövid a link, és be vagy jelentkezve mutatja!


ha hosszú, jobb Klikk! a linken,

Link címének másolása(Chrome), Parancsikon másolása (I.Explorer), Hivatkozás címének a másolása(Firefox) parancsot alkalmazod és beilleszted pl. a böngésződ címsorába, vagy a Jegyzettömbbe, esetleg egy megnyitott Word, Excel stb. dokumentumba, ahonnan már a Ctrl bill. lenyomva + a linkre kattintással megnyithatóvá válik.

2013. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha be vagy jelentkezve, akkor mindegy milyen hosszú, akkor is kattintható, ha meg nem vagy bejelentkezve, akkor hiába másolod, le fog maradni a ... utáni rész.
2013. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sohasem kattintunk egy hivatkozásra, pláne nem akkor, ha nem látni a kiterjesztését!

(akár lehet, egy futtatható .exe fájl is, ami kártevőt tartalmaz, és már írod is ki a kérdést, hogy hogyan került a gépedre és hogyan távolítsd el!)

mindig, másolás és címsorba illesztés!

Így majd a Tűzfalad és a vírusvédelmi alkalmazásod, "vértyogni kezd", ha veszélyes vizekre tévedtél volna!)

2013. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na ez nekem új, pedig lógok eleget a neten :) Úgylátszik eddig szerencsém volt, nem.futottam bele semmi károsba. Kösz az infót!
2013. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Firefox-hoz a Linkification kiegészítőt használom, ha helyes a link akkor átalakítja kattinthatóvá, így nem kell kijelölni, másolni majd beilleszteni. Rámutatáskor mindig látom a teljes linket, ami nem tetszik, arra nem kattintok rá.
2013. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig tanul az ember valamit :)
2013. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a másolos ötletet, ezt fogom használni!
2013. dec. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!