Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehet olyankor tenni, ha...

Mit lehet olyankor tenni, ha normális válaszadás esetén is mindenkit lepontoznak egy kérdésnél?

Figyelt kérdés
Kezd elegem lenni, hogy itt ülök nap mint nap és segíteni próbálok, miközben mások csak azért vannak itt hogy lepontozzanak. Nem tudom ti tapasztaltatok-e hasonlót, de engem nagyon felháborít!
2014. márc. 4. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
És miért fontos az, hogy hány százalékod van? akit érdekel a mondanivalód azt nem fogja érdekelni, hogy 45% vagy 70%-ban adsz helyes választ nem értem miért megy harc a százalékért? nem mindegy hány százalékod van engem komolyan nem érdekel megmondom a véleményem akármennyi százalékot kapjak érte nem érdekel !
2014. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
alt F4 ezni a pitsába ,vagy leállsz velük veszekedni,a hülye agyukkal úgysem értenének csak jobban lepontoznak,avagy leszarod úgyse lesz ettől se jobb se rosszabb az életed.. Nem fogsz jóllakni a hasznos értékelésüktől..
2014. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első kicsit félreértelmezted a kérdést. Nem a százalék ellen van kifogásom, csak az ellen hogy segíteni próbálok vagy a véleményemet fejtem ki és afelett ítélkeznek. Én már évek óta vagyok az oldalon, de ez újdonság és igazságtalanság. Ha tehetném megszüntetném a hasznos, nem hasznos kezet...

Második igazad van! :)

Köszi a válaszokat!

2014. márc. 5. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nem értettem félre azon nem gondolkodtál, hogy azért pontoznak le, mert nem vagy szimpatikus? vannak, akik csak szimpátából értékelik a válaszodat vagy azért, mert helyes választ adtál vagy, csak direkt lepontoznak. nem érdemes ezzel foglalkozni amúgysem leszel boldogabb pár százalékkal.
2014. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!