Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Meg vagy elégedve az oldal...

Meg vagy elégedve az oldal moderátorainak munkájával? Ha igen/nem, miért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Éjszaka nincs moderátor... tele van idióta kérdésekkel az oldal olyankor. Ennyi zavar csak.
2009. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
igen meg vagyok elégedve
2009. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok megelégedve,ugyanis például a szerelem,szex témakörben sok ízléstelen,gusztustalan kérdés van fenn,amit le kéne szedni.
2009. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Elég fürgék xD
2009. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
én nem már 3szor tiltottak
2009. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Igen, csak azt nem értem, hogy miért nem törlik azokat a kérdéseket, amelyhez töltenek fel képeket, és megkérdezik, hogy az emberek szerint milyen. Most mindegy, hogy híresség vagy magánember látható a képen, akkor is személyiségi jogokat sért!


Ugyanez a baj a szex kategóriában a vulgáris nyelvezetű kérdésekkel! Meg lehet kérdezni nyugodtan, hogy ki borotválja, kinek mekkora, bármit, de miért káromkodásokkal teszik fel a kérdést? És miért ezekkel válaszolnak?

2009. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

engem csak figyelmeztettek xd


És Megköszönték hogy nem írom ki a nevem xd

2009. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
én se mert értelmes kérdéseket törölnek kamu h*lyeségeket nem nagyon
2009. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nagyjából igen, de a rekordkérdéseket már nagyon unom.. Aki elkezdte úgy igazából 4800 válasz összeszedett eddig. Mért kell lemásolni?
2009. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert annyi rosszindulatú, bunkó, primitív válasz van, ami az embert már sérti, akármilyen anonim oldal is ez. Nem a kérdésre válaszolnak, hanem ott kötnek bele a kérdezőbe, ahol tudnak és az ilyen válaszokat szerintem törölni kéne. Meg az olyan kérdéseket, ahol például a szerelem-szex témakörben olyan eszméletlen primitív módon teszik fel, hogy az már fáj. A képkirakó kérdésekről már ne is beszéljünk. Nem tűnik fel nekik, hogy általában az emberek sosem a saját képeiket rakják fel, ami az alá írt kommentből is lejön.
2009. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!