Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ez a lepontozás?

Miért van ez a lepontozás?

Figyelt kérdés
Főleg, ha nem is véleményt, hanem sajàt tapasztalatot írok? Annyira dühìt, hogy legszívesebben nem is írok senkinek sem...
2015. febr. 2. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én is voltam úgy,h sokáig nem is néztem emiatt az oldalt. Néha érzékenyen érint :). nem annyira a lepontozás (ennek a pontozásnak túl sok értelmét sem látom), inkább az zavar,ha leírom,h én mit, hogyan szoktam, majd a következő odaírja,h ha szereted a gyerekedet, ilyet tuti nem teszel. De ez van. Sztem vannak olyan fafejű anyukák, akik elhiszik,h minden baba egyforma, és ráadásul nagyon merev "nevelési elveik" vannak. Azért tőlük függetlenül írjunk/írjál csak, mert én már nagyon sok hasznos tanácsot kaptam itt, remélem adtam is :)
2015. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell eszrevenni. Amugy sokan like, dislike-nak hasznaljak, ennyi az egesz. Regen nem veszem figyelembe. Felesleges is. Ha nem egyezo a velemeny vagy csak nem tetszik hiaba hasznos attol meg lepontozzak. En mindig azt mondom nagyobb orom sose erje. :-)
2015. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
84%

Szerintem próbálj ne foglalkozni vele, sokunkkal előfordul ez.

Egyik-másik olvasó más véleményen van, még nem volt úgy abban helyzetben vagy rossz lábbal kelt fel (sok lehurrogó hozzászólásból is látható).

A segítőszándékod a legfontosabb, a kérdező lehet a te válaszodat tartja a legfontosabbnak vagy egy olvasó számára nyújtasz igazán nagy segítséget.

2015. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
83%
Egy időben engem is zavart főleg amikor mindenki egy véleményen volt mégis mindegyik le volt pontozva. Az nagyon idegesítő amikor valaki lepontoz de a saját véleményét vagy tanácsát már nem ér rá odarittyenteni, hogy miért húzza le a másikat. Most már nem nagyon érdekel, a lényeg, hogy talán segíthetek a kérdezőnek.
2015. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Lepontozó játék :)

Ne foglalkozz vele.


Aki végig olvassa a válaszodat, az már nem biztos, hogy megérti, amit mondani akarsz, vagy lehet nem tetszik neki, még ha igaz, vagy valós is. Egyszerűen csak nem hasznos a válasz számára a kérdéshez.


Én ide leírnám, hogyan sétáltatom a kutyámat, hiába igaz, nem lenne túl hasznos.


Dühösnek lenni, meg felesleges ilyen miatt.

2015. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak elszomorító, hogy lehet azért nem veszik majd komolyan a vàlaszaimat, mert a szàzalékom x alà esik.
2015. febr. 2. 16:07
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Ne válaszolj olyan kérdésekre, amik provokatívak, és kétértelmű a válaszadási lehetőség, ha ennyire izgat a %od.
2015. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Én megszokásból mindenkit fölpontozok :)
2015. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Természetesen attól válaszolok olyan kérdésekre amire tudok, vagy adok tanácsot. Megpróbálok nem törődni vele:) Most mindenki kapott egy zöld pacsit :)
2015. febr. 4. 10:54
 10/13 anonim ***** válasza:

thx

Ne vedd komolyan a pontozást. Én még azt vettem észre, ha kint van a neved és sokat és gyakran válaszolsz, akkor aki megjegyzi a neved és meglátja később válaszban, automatikusan fölpontoz. Csak kíváncsiságból, te hány százalékos vagy? :)

2015. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!