Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért bunkó az emberek nagy...

Miért bunkó az emberek nagy része a gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, de azt vettem észre, hogy a válaszadók egy bizonyos része lekezelő, sőt egyenesen bunkó a kérdezőkkel... Sőt. Van, hogy ahelyett, hogy válaszolnának, inkább oltogatnak. Miért van ez?
2015. máj. 27. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Mert a való életben nem merik kinyitni a szájukat. Kussolnak, lapítanak, itt pedig anonim mernek kiosztani másokat. Utálatos egy dolog....
2015. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval itt élik ki azt a frusztrációt, ami a való életben éri őket? :) Ez kedves... Köszi a választ!
2015. máj. 27. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát igaz amit az 1. ír, de egyébként is ilyenek az emberek itt, néha én is szoktam bunkó lenni, ha eleve olyan a kérdés vagy a válaszoló, hogy dühbe jövök tőle.
2015. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Magyarok vagyunk...ez mindent megmagyaráz.
2015. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Ne is mondd... :(

Nagyon rég írtam már ki ide kérdést pont emiatt.

Most nem rég feletettem egy költőpénzes kérdést aiatt, mert még nem voltam Görgországban, az árakra lettem volna kíváncsi. Hülye kérdéet nem ettem fe, mert már láttam más országgal kapcsolatosan ilyet és adtak tanácsot, ki mennyit vitt stb. Nekem meg írnak egy olyat hogy 4 657 257 Ft-ot vagy mennnyit már vigyek -.-

meg egy ártatan kérdésre egyből támadás. Régen készségesen, kedvesen válaszoltak mindenre, 1-2 troll akadt csak.

2015. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Úgy kérdezed, mintha máshol nem lenne rengeteg bunkó. Sajnos ilyenek az emberek, főleg a neten, és ez a bunkóság felerősödik, ha anonimitással és adott esetben egyéb tényezőkkel (bizonytalanság vagy épp túlzott önbizalom, pillanatnyi hangulat, szűklátókörűség, éretlenség, neadjisten mentális problémák, stb) társul.


Nem tagadom, velem is előfordult már, hogy így viselkedtem. Bár lehetőleg mindig igyekszem tiszteletben tartani a másikat, nem kötök bele az írásmódjába, nem hülyézem le akkor sem, ha szembetűnően hiányos ismeretei vannak valamilyen téren, amennyiben legalább látszik rajta, hogy megpróbál okulni és meghallgatja mások válaszait.


Azonban én is rengeteg olyan felhasználóval találkoztam már, kérdezőkkel és válaszolókkal egyaránt, akik hihetetlen tiszteletlenek és mindenkit letámadnak, aki nem osztja a véleményüket. Bármilyen triviális kérdésről legyen is szó. Sőt, sokszor a legjelentéktelenebb, legröhejesebb kérdések kapcsán kerültem vitába másokkal. Ilyenkor én se tudom türtőztetni magam, bár még így is próbálkozok minél kevesebbet sértegetést és annál többet érvet kiosztani. De sajnos az észérvek néha süket fülekre találnak, és ilyenkor megértem, miért váltanak olyan sokan egyből "bunkó üzemmódra".

2015. jún. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!