Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak szerintem hülyeség ez az...

Csak szerintem hülyeség ez az egész százalékosdi itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Semmi köze nincs ahhoz, hogy ki hány százalékban hasznos válaszokat ad.

Szerintem úgy hülyeség ahogy van!



2015. jún. 21. 14:06
 1/2 2xSü ***** válasza:
100%
Sokszor volt már kérdés. A semminél mindenképpen informatívabb. A százalékos érték pontosan azt mutatja, hogy a felhasználók a válaszról mennyire !gondolták!, hogy hasznos. Mindenki tudja, hogy ezt jelenti, és ehhez mérten veszi komolyan, vagy sem az értékét.
2015. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne vele gond, de az egész rendszer hülyeség ebben a formában. Az oldal látogatóinak nagy része nemtetszése kifejezésére, kicsinyes bosszúra használja a piros kezet, nem objektíven ítéli nem hasznosnak a választ. Több értelme lenne annak, ha csak felfelé lehetne pontozni, és az egyes válaszok alatt azt lehetne látni, hogy hány felhasználó értékelte hasznosnak. Így a nem hasznos válaszokat nyilván nem, vagy csak kevesen pontoznák, a tényleg hasznosakat meg sokan, és nem lenne az, hogy bosszúból nyomogatják a lefelé kezet.
2015. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!