Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt a gyakori kérdéseken...

Itt a gyakori kérdéseken miért csak a konformista válaszokat pontozzák fel?

Figyelt kérdés
most persze nem arra gondolok,mikor valaki szitkozódik és ítélkezik a válaszában és azt lehúzzák a többiek, hanem amikor valaki alapvetően érdekes/elgondolkodtató választ ad,csak más véleményen van,mint a többiek
2008. szept. 24. 10:39
 1/10 anonim válasza:
92%
szerintem ez egyén függő, én ha valóban hasznos az infó, és igaz, még ha nem is az az én véleményem fel szoktam pontozni.viszont én azon gondolkodtam hogy olyanok miért irnak akik csak lecseszik a másikat mondjuk hogy miért nem az orvosát kérdezi meg. sokmindent elfelejt az ember izgalmában a dokinál és ez az oldal szerintem azért van hogy segitsünk a tapasztalatainkal egymásnak. na az ilyen okoskodókat figyelembe sem veszem nem pontozom.
2008. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van itt random pontozó is. Volt olyan, hogy válaszoltam egy kérdésre, az utánam válaszoló tökugyanazt írta, csak más szavakkal, engem lepontoztak, őt meg fel :D

szerintem felesleges ezekkel a pontizekkel torodni, mert nem mérvadó. ami azert szomoru, mert neha a kerdezonek bizonyos kerdesekben nagy segitseg lenne.

ez van. nincs tokeletes rendszer :D

2008. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

az emberek nem szeretnek gondolkodni.


minden dolog ami gondolkodásra késztetné őket az már nem is tetszik, meg veszélyes és mint ilyen egyből haszontalan...

2008. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
hát én pont most jártam így.és én elkeseredtem,mert csak más volt a véleményem a dologról.úgy lepontoztak mint a fene!
2008. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Számít ez valamit? Én nem is szoktam pontozni, csak nagyon ritkán, de amúgy meg eszembe se jut, hogy kéne. Valahogy ez a pontozás eltörpül az oldal funkciójához képest, nem is gondoltam, hogy van, akinek még ez is fontos. Tényleg, engem szokott egyáltalán valaki pontozni? :-D
2008. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
tényleg csak azért lenne fontos "normálisan" pontozni,hogy a kérdező ki tudja szűrni az érdemi információkat.
2008. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem nagyon érdekel ez a pontozósdi, amúgy sem jó semmire, csak hergelni a népet. De hát minden oldalra kell valami kis badarság...

Vannak emberkék, akiket rohadtul irritál az, ha a másik véletlenül értelmesebben gondolkodik. Meg, ha valami logika is van a válaszban. Az ilyeneket le kell szarni. De most nem?

2008. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy "komformista"?.....vagy mi......
2008. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
96%
a kérdésre az előttem írók szerintem kimerítő válaszokt adtak, így én (megkockáztatva, hogy a nem ideillő válasz miatt lepontoztok :)))) válaszolok az előttek kérdezőnek, a konformista válaszoló olyan, aki a nagy többségnek tetsző, megalkuvó, beleolvadós, egyéniség nélküli, "kényelmes" válaszokat ad. Szóval nem olyan, aki vállalja a többiekével totál ellenkező véleményét.
2008. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, neked is utolsó válaszoló! :)
2008. szept. 25. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!