Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikérdések.hu, tehát...

A gyakorikérdések.hu, tehát ezen az oldalon miért van annyi elveszem a kedvedet! - hozzászóló?

Figyelt kérdés
Csak mert már tettem fel olyan kérdéseket, hogy milyenek a zenéim, milyenek a videóim, és mindig leszóló, trágár, sz4r vagy hozzászólásokat kapok. Ezt itt direkt csinálják?

2016. máj. 4. 17:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Miért nem tudnak normális,épitő kritikákat mondani?
2016. máj. 4. 17:28
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Bár nem kell szó szerint venni, de nem lehetséges hogy ha szinte csak egyféle kommenteket kapsz, akkor annak van valamennyi valóságalapja? Felfoghatod azt építő kritikának is, persze ha csak annyit mondanak hogy szar, de azt nem hogy miért, úgy nehezebb.


Kérdésed azért nem annyira jogos, mert az oldalon nem is lehetne feltenni véleménykérő és magadat reklámozó kérdéseket. Ha esetleg ezt túl sokszor csinálod és mindig ugyanazt a szintet próbálod itt másokra rátukmálni, nem fogják kedvesen fogadni egy idő után.


Van aki pedig simán így próbál elijeszteni vagy elvenni a kedved. Ezzel nem tudsz sok mindent csinálni. Ha kritika akkor próbáld fogadni, ha csak cél nélküli becsmérlés akkor ignorálni.

2016. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak mert egyszer kaptam a zenémre két pozitív hozzászólást, késöbb kb. ugyanazt kérdeztem, de más témával egybe foglalva, 3 negativ, buta hozzászólást kaptam, közben az ismerőseimnek tetszik, ahogy zenélek, meg a baráti körömnek is tetszenek a videóim a Youtubon. Akkor most kinek higgyek?
2016. máj. 4. 17:33
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Az ismerős és baráti kör olyan közeli kapcsolatban van veled, tőlük nagyobb arányban kapsz részrehajló és elnéző, kegyes hazugságokkal támogatott elismeréseket. Akár csak azért, hogy ne bántsanak meg vagy ne vegyék el a lelkesedésedet és motivációdat.

Az idegenek nem ismernek, sem a körülményeidet és egyéb tudásodat vagy képességedet, csak abból ítélnek amit ők ott látnak. Az ő véleményük nyers, mert nincs okuk a finomkodásra.


Tehetségkutató a legjobb példa. Szerencsétlen elmegy énekelni, mert a kis világában őt szeretik és támogatják, de amikor idegenek előtt kell ugyanazt előadnia, akkor kibukik a valóság és hazaküldik.


Szerintem itt ne kérdezz, mert sokan szándékosan rombolják a kedved. Youtube-statisztikából indulj ki, ott hogyan fogadják.

2016. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És pont ezért jövök ide kérdezni, mert tudom, hogy baráti körben elnézőek, nem akarnak semmi negativat mondani, csak kicsit fáj az nekem, hogy ha például egy videóval legalább 2-3 órát dolgozok, és magam szerint pofásan megcsináltam,az minden idegen számára egy nagy szar. Tudom, hogy nem eget rengetőe a videóim, de azért nem is rosszak szerintem.
2016. máj. 4. 17:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az alaptémával kapcsolatban egyet értek az előttem szólóval.


A videóval kapcsolatban annyit hozzátennék, hogy 2-3 óra az nagyon kevés még egy viszonylag amatőr videóklipp elkészítéséhez is. Azt javaslom, hogy gyakorold a videókészítést, és ameddig nem vagy nagyon jó benne addig használj csak egy képet háttérnek. Ettől kevésbé fog amatőrnek tűnni.

2016. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy ami tetszik az ismerősőknek haveroknak nem biztos, hogy másnak is. Sokan azért mondják rá, hogy tetszik hogy elkerüljék a kellemetlen vitákat. Ezen felül nem tudom milyen hosszú videót csinálsz meg 2-3 óra alatt, de ha az eredmény hosszabb mint 1,5 perc akkor keveset foglalkozol vele.
2016. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Fél perceseket, reklám feldolgozások, amik helyenként sajnos nem viccesek. De ha gondolod küldök linket, előre mondom nem valószinü hogy tetszenek majd. https://www.youtube.com/watch?v=wmrtC0vzTyw
2016. máj. 4. 20:00
 9/17 A kérdező kommentje:
mert az emberek állitolag szeretik a hülyeséget, azért ilyeneket csinálok, szerintem normális videókat nem néz meg senki, azért marad ez a baromság.
2016. máj. 4. 20:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lett.
2016. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!