Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok állítgatják a...

A moderátorok állítgatják a százalékokat?

Figyelt kérdés

Két éve 65 %-m van.A múltkor írtam egy csúnya szót,rögtön levették 64-re.

Tegnap megint.

Szánalmas!Kit érdekel a hülye %?!?!

Most biztos nem tudok majd aludni sem!

Istenem!Micsoda logika!


2016. jún. 28. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

nem lehet ezt érteni - ha fejre állok, se megy soha 1% -kal sem feljebb, SOHA NEM NŐTT - mindig csak lefelele

lefele akkor leginkább, ha bemegyek egy kicsit idegeskedni a politikába:D:D ott elszalad velem is a ló, mint másokkal is,. Azért aludj jól, jó éjszakát!

2016. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%

Nem tudom melyik kerekítést használják, alapból ugye .5-től kerekítünk fölfelé. Ha te éppen 64.5 körül táncolsz, írsz valami csúnyát, azt jó eséllyel lepontozzák (igen, szoktam én is). Akkor leesik az átlagod 64.499-re. Az már csak 64. Írsz esetleg valami jót is (igen, azt is szoktam), akkor meg fölmegy 64.501-re, már 65-öt fog kiírni.


"Kit érdekel a hülye %?!?! "


Téged ezekszerint eléggé, ha kérdést is teszel fel róla.

2016. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Én a 7év alatt, egyszer mentem fel +1%-ot, egy ideje itt stagnálok..pedig szerintem nem szoktam hülyeségeket válaszolni.. bár nem is nagyon kérdezek mert mindent tudok ;) :D
2016. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
dde most kaptatok mind egy zöld pacsit osszátok be
2016. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
Gépi átlagolás megy, és ugye tized%-ot nem írnak ki.
2016. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!