Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontozák le az embert...

Miért pontozák le az embert ha a feltett kérdésükre nem mindig pozitiv választ kapnak?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon foglalkoztam vele de mostanàban rengeteg lepontozàs van mert a kérdező nem tudja elfogadni a vàlaszt amit kap.Pl a tesztes kérdéseknèl miért pontoz le a kérdező ha azt irom hogy negativnak làtom?
2017. jún. 9. 21:57
 1/7 anonim válasza:
51%
Nem CSAK a kérdező tud pontozni,bárki tud pontozni aki elolvassa a kérdést és az ahhoz tartozó válaszokat. Pl ha most te is írnál kívülállóként hozzászólást azt én is simán le tudnám pontozni nem csak a kérdező!!
2017. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%

Egyrészt nem mindig a kérdező pontoz, másészt a pontozáskor abszolút nem arra válaszol senki, ami a kérdés, azaz hogy "hasznos volt-e ez a válasz", hanem kb. arra hogy szimpatikus-e a válasz/válaszoló. Ha pl. felteszi valaki a kérdést, hogy Meddig szoptattál?, elvileg ugyanolyan hasznos az a válasz, hogy semeddig, mint az, hogy 6 hóig, 2 évig, 5 évig stb. A haszontalan válasz az lenne, hogy pl. Nincs is gyerekem... De a pontozás itt inkább véleményezés.

A kérdező meg amúgy mindig hallani akar egy bizonyos választ, amit azért ki lehet következtetni a kérdésből, ha nem ezt kapja, akkor esetleg lepontoz. Ld. Olyan jellegű kérdés, hogy "most akkor én vagyok túlérzékeny", a helyes válasz: á, dehogy, az anyós/szomszéd stb a tapló, te mindent jól csináltál.

2017. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Barki lepontozhat barkit, honnan tudod hogy a kerdezo volt?


Amugy a pontozas az oldal gyengesege, full ertelmetlen es a nok csak porognek rajta holott nem szamit.

2017. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor visza szivom,azt hittem csak a kérdező tud pontozni.Mèg jo hogy 1 éve vagyok tag😊
2017. jún. 9. 23:46
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Az igazság sajnos általában fáj és ez ellen a loserek nem tudnak mást csinálni a lepontozáson kívül,mintha ettól jobbá változna a szerencsétlen életük :D
2017. jún. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
28%

Sokan igy elik ki elfojtott szadista hajlamaikat

Ez nem vicc

2017. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az embert "pontozzák le", hanem adott válaszát.

És nem pontozzák se le, se fel. Ugyanis, pontot nem tud adni senki. Sem a kérdező, sem más.

2017. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!