Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mennyi ajándékozási illetéket...

Mennyi ajándékozási illetéket kell fizetnie annak, aki maláriát kap?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

a maláriára nincs ajándékozási illeték.


csak öröklés esetén kell kifizetni az illetéket, ez a malária fajtájától,függ. 150 lóerőig 80 ezer lyukas garas.

2008. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elso valaszolo nem tudja pontosan a valaszt, mert kell fizetni illeteket abban az esetben is, amikor ajandekkent kaptad el. Ennek az ararol pedig barmelyik MAV alapszabalyzatban olvashatsz!

Minden jot!

2008. dec. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a MAV alapszabályzata csak a vasutasok szomszédaira vonatkozik!
2008. dec. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

De az alapszabalyzat 365. paragrafusaban ott all, hogyha mar nem vagy MAV dolgozo szomszedja, abban az esetben mennyit kell fizetned.

Kulonben ez a kerdes engem is mar nagyon regota foglalkoztat, vegre valaki rakerdezett.

2008. dec. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:D :D :D :D

Órásiak vagytok! Könnyesre röhögtem magam! :DDDD


Örülök, hogy nem kizárólag engem foglalkoztatnak ilyen fontos kérdések! :D


Azt meg tudja valaki mondani, hogy mi van akkor, ha NEM MÁV-konténerben kapja az ember, hanem pl. a postás hozza picike csomagban, esetleg a szomszéd (aki nem biztos, hogy MÁV dolgozó) dob meg vele afrikai nyaralása után? :D

2008. dec. 6. 03:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert kerdesed fele sem felesleges, ezert kedvellek.

De, mert nem merek veled e neten mereven levelezgetn(i), evvel levelem befellegzett!

Erre kedden reggel felelek!

2008. dec. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De egye fene veled lehet e kellemetlen, nem remek, fekete emberek elevenen elterjedt beteg lehellete.

Ez ellen fekete emberek nedve terjedt el, mellyel egeszseges emberek kedve megy el.

Nem lehet eleve kedves emberke e fekete negyedben elfekve, heverve, tepesztve elkedvtelenedve...nem megyen, befejezve ezennel, szeretettel: Emese

2008. dec. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves Emese!


Nyelvezeted fergeteges! Leveledet nezve mereven nevettem, mert kedves leveled derengett nekem eme reggelen, de megrettentem, mert ez nekem nem megyen mekegve. Nem ezert, de lefekszem vegre, es fekve nem netezem.

Szeretettel: nem Emese

2008. dec. 6. 06:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a postás hozza, egyáltalán nem kötelező átvenni, különösen, ha zörög, mert az azt jelenti, hogy használtat kapsz, vagy a szállításkor összetört. ilyenkor elég , ha a postást átveszed.
2008. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És ha visszaküldeném a postást a feladónak?
2008. dec. 11. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!