Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek túl reagálom az...

Szerintetek túl reagálom az egészet?

Figyelt kérdés

Sok sok mindentől (emberektől is )félek. Leírom mindet:

medvedisznóember, Győzike , Pákó,Bea asszony , Korda Gyuri,UFO,Anettka,Grincs,Mr.Breky(Muppet show),Na'vik , vámpír, ferike az ördögűző,Mick Jagger , Chuck Norris , Benkő Dániel , Kozsó, Gyurcsány Ferenc , Sütiszörny , SP,Fluor, Dezodor, Bakancs, Garfield, szellem , kislábujj , Fiona , Shrek , szamár , Godzilla , víz , moszat , bolha , bor , sáska , béka , kígyó, pók , krokodill , cápa , hajkefe , vasaló, webkamera,Jim Carrey , Gene Simmons , Britney Spears, Ciccolina , Keleti Györgyi , iskola , macska , kúp (gyógyszer :S) , bili ,


2010. aug. 30. 17:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megértenétek egymást Tocsi kacsával, a Garfield és barátai c. rajzfilmből. :D De ha belegondolok Tocsi fél a részeges kislányoktól is. XD
2010. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Pein-től nem is félsz? O.o
2010. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha taliznál egy ufóval lécci verd anyon helyettem is.
2010. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
54%

na ja! és Narakutól az Inuyashából? esetleg Álmatlantól(Akakabuto) a medvétől? vagy Szászkétól? esetleg Danzou? xD én Tsunade banyától félek meg amikor Tobi meresztgeti a Sharinganját! :'(


xD

2010. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
77%
Fredie Krugertöl nem félsz? ö ott támad ahol nem számitasz rá
2010. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Ikszdé xD ***** válasza:
A micisapkától és a tengerimalactól nem félsz? xDD
2010. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Én is sok embertől félek az egyik ilyen az Jeffree Star a másik pedig Terry Black.. hát ez van.. mindenki fél valamitől
2010. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
kifelejtettem Orochimarut! tőle nem félsz? pedig több méteres nyelve van és.... xD
2010. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Én félek mindentől... Mint Besenyő Pista , mondja Margit néninek , h savanyú cukor...

Kifelejtettem : Tsunade , Orochimaru , emosok , túl animerajongók , savanyú cukor , Matisz nagypapa, Plgár Jenő, vámpír ági és sinter.

2010. aug. 31. 09:18
 20/33 A kérdező kommentje:
és a legrosszab rémálmaim : AFC Tomi és SP
2010. aug. 31. 09:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!