Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Már 82 napja csinálom ezt a...

Már 82 napja csinálom ezt a 90 napos diétát de semmi.. Próbáltam már, hogy naponta csak 4 tábla csokit eszek nem 5-öt, de nem megyek vele semmire. Egész nap ülök, mert azt mondták ,hogy az beválik, de semmi. Mi lehetne a baj?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 22:02
 1/4 anonim válasza:
66%
Szerintem neked peneszes a lábad, az a baj
2022. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90 nap mulva kell csodát tapaztalnod; ha valamit elrontottál, akkor nem fog bejönni .
2022. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy a csokik mellé futni kéne napi 8 kilométert is :)
2022. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de 4 tábla csoki naponta rengeteg. Én maximum hetente eszek 1-2 kockát. Lehet, hogy kevesebbet kéne ebből enned, és többet futnod. (mondjuk minden 2. nap) Futás közben felgyorsul a pulzusod. És amikor nagyobb a pulzusod,a szervezeted elkezdi felhasználni a tartalékokat. Ha egész nap csak ülsz, jobban hízol. Ez tény. Több mozgás, egészséges táplálkozás. Ez a fogyás kulcsa. Ismered ezt a mondást? "Reggelizz, mint egy király, ebédelj, mint egy császár, vacsorázz, mint egy koldus."?
2022. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!