Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Iskolaidőben hogyhogy több...

Iskolaidőben hogyhogy több kérdés van a humor kategóriában, mint a nyári szünetben?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nyáron lehet tombolni és csak a parti van,és az iskola időben több az ihlet és unatkoznak, de nem csak iskolás korúak tesznek fel humor kategóriába kérdeseket.
2022. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iskolában több inger éri,több az ötlet. Tehát több minden jön szembe, suliban is órán,beszélgetéskor a barátaival is, meg odafele/visszaúton. Szal hogy iskolában többmindent lát,többminden jön szembe; nyáron lehet, hogy pl otthon ül/a meleg miatt nincs annyira ihletett állapotban, vagy pl folyton nyaral v haverokkal lófrál erre-arra.
2022. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fáradt és pihen, és nem agyal új kérdéseken; meg most nincs is energiahiányban, mint amikor suliban van, hogy szabadidejében azon kelljen agyaljon, milyen viccel élessze föl magát; hogyan állítsa vissza a normál energiaszintjét.


Asszem lehet most egy picit ellentmondásos, amit írtam de remélem, lehet érteni, és jól írtam mégis; puszilok mindenkit, 2 . vagyok megint.

2022. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!