Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Veletek is előfordult már ilyen?

Veletek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka egyszer csak felébredtem, és azt láttam, hogy egy ősz hajú, szemüveges férfi áll a szobámban, az iránytű fejű kutyájával, mindketten almát falatoznak jóízűen. A kutyának van egy lilás színű üveggolyója is, amit jókedvűen gurigáz. Kezembe vettem a telefonom, hogy megnézzem, mennyi az idő (hajnal 3 volt), erre megijedtek a Samsung logótól, és kiszaladtak a szobámból.

Kik ezek, és mi szél hozta őket errefelé?

És miért félnek a Samsung logótól?



2023. jan. 5. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állj le a cuccal.
2023. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen ezotérikus ufósos tapasztalatom nekem is volt.

Egyik éjjel halljuk, hogy valami kint csörög. Mintha üveggyöngyök, vagy üvegek csörögnének. Az udvarunk előtti járdán látom, hogy két idegen furcsán járva közeledik a kerítésünk felé. A sötétben csak a körvonalaikat lehetett látni.

Megijedtem, mert láttam egy filmet, hogy egy házat amerikában megtámadtak ugyanígy az ufós idegenek.

Az egyik idegen nekitámaszkodott a kerítésünknek és valamilyen anyagsugár jött ki belőle, közben hörgő hangokat hallatott. A másik, nagyobb darab idegen nekidőlt a kerítésnek, ami vele együtt bedőlt az udvarunkra. A másik idegen ezt észleve a kezét, vagy csápját (nem láttam jól) a kerítésünkön fekvő idegen felé nyújtotta. Szerintem össze akartak csatlakozni, hogy kommunikáljanak arról, hogy az udvarunkon belül került idegen mit lát, vagy tapasztal. Hirtelen szétcsúszott a kapcsolat, az álló idegen meghátrált és eltűnt a járda melletti árokban.

A házból csak reggel merészkedtünk ki, akkor már nem voltak ott.

2023. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem ébredtél fel, az is csak az álom része volt.
2023. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mekkora mázlid volt!

Képzeld, akkor mi lett volna, ha még a Hold is besüt az ablakon?

2023. jan. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!