Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért van humor kategória, ha...

Miért van humor kategória, ha nincsenek is vicces kérdések?

Figyelt kérdés
Teljesen értelmetlen kérdéseket látok, az hogy valami értelmetlen az nem azt jelenti, hogy vicces. Kiveszett volna az emberekből a humorérzék?

2023. febr. 3. 10:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#4, sajnos nem sikerült találnom egyet sem a kategóriában, a kérdésem után írodott új kérdéseket sem találom viccesnek. Az ide kerülő trollkérdések is jobbak, mint a szándékosan ide tervezettek.
2023. febr. 5. 09:06
 12/18 anonim ***** válasza:
😂akkor a troll kategóriában keresgess
2023. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Olyan sajnos nincs, ha meg olyat írnak akkor legtöbb esetben letörlik, nem átrakják ide. Én is írtam már, egészség kategóriába, hogy a nők miért nem akkor mennek vérvételre amikor megjön nekik, 10 perc után átkerült humorba, majd 30 perccel később még humorból is letörölték.
2023. febr. 6. 10:31
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez nem vicces kérdező!

Én azalatt az egy hét alatt cölibátust élek át.

És nem,nem,mondom nem jó dolog.

2023. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezotéria a troll kategória, ott minden kérdés kitaláció, alaptalan és valós, objektív alapon megválaszolhatatlan, így bármelyiket törölni lehetne.

Az ufós és természetfelettis kategória néhány ember circle jerk-je (körrecskája?) ahogy egymást etetik és egymásra licitálva írnak ki minél nagyobb kreténségeket, mivel védve van a törlés ellen.

2023. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15 kösz

Ide benézek

Pacsi

Megyek röhögni

2023. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#14, nekem vicces volt, ne tudd meg mi ment ott a kérdés alatt, meg milyen válaszokat kaptam. De pont ez a lényege egy troll kérdésnek, a provokáció.
2023. febr. 6. 10:42
 18/18 anonim ***** válasza:

Értelek kérdező

Viszont nekem havi fizetésem 6-7 nap szex mentesen

Remélem érted mi a stanc.


Mondjuk én akkor is megszerelmeskedném a feleségem csak ő nem akarja

2023. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!