Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A mesterséges intelligencia...

A mesterséges intelligencia túl természetes?

Figyelt kérdés
Néha hazudik a mezőgazdaságról.
2023. jún. 16. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Természetesen a világ legtermészetesebb dolga, hogy minden természetes intelligencia létrehozza a mesterséges változatát, ez eddig 100%-ban így történt, mert mind az összes természetes intelligencia megtette ezt, mind az egy, amelyet ismerünk - vagyis mi magunk.

Ez a természet törvénye!

Csakhogy ami kezdetben mesterséges intelligenciának minősül, az idővel természetesé válik, hiszen tök mindegy, miként indult, mert ha már létre tudja hozni saját magát, vagy teszem azt magától is fejlődni tud, akkor már a természet teljes jogú tagjává válik és ez arra is igaz, ha a mesterségesen induló, de már természetes intelligenciává vált intelligencia mesterséges módon további természetes intelligenciát hoz létre, mert mondjuk felokosítja a hangyákat, mert neki az úgy tetszik, akkor az természetesen természetes intelligenciának számít majd, mégpedig mind, mert aztán jönnek a méhek, meg a darazsak, stb...

Ha aztán természetesen ezek a további mesterséges módon intelligenssé tett természetes intelligenciák további mesterséges módon előállított természetes intelligenciákat hoznak majd létre, akkor természetszerűen azok sem lehetnek mások, mint természetes, de mesterségesen létrejött intelligenciák és ha aztán ezek majd további, stb, stb...

2023. jún. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Túlságosan is. Mivel jó néhány ember zsigerből hülye, ezért megpróbálnak mesterségesen intelligensek lenni.
2023. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor filozofálgassunk egy kicsit: A természetes intelligencia túl mesterséges?
2023. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelen korunk világában inkább a természetes intelligencia tűnik mesterségesnek, annyira természetellenesnek hat a sok birka között.
2023. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem látok birkát, inkább szamarakat.
2023. jún. 18. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor téged már néhány fokkal értelmesebb közeg vesz körül annál, mint amilyennel én vagyok körülvéve.
2023. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pontosan, a szádból vetted ki a kezedbe.
2023. jún. 18. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem!!! Nekem édesanyám megtanította gyerekkoromban, hogy ne vegyem a számat a kezembe.


Nem is tudom, hogy mire mennék a Sanya útmutatása nélkül, vagy azt, hogy merre.

2023. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!