Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tényleg igaz a mítosz miszerin...

Tényleg igaz a mítosz miszerint Soros György hozta létre a KRAKEN-t hogy elpusztítsa vele a világot?

Figyelt kérdés
Jack: Conteo mítosz vagy amit akartok! Című regénye felvetette bennem ezt a kérdést!🤣😅😉😇😇😇😎

2023. jún. 21. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki az a Jack?
2023. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a hatodik napon. Utána megpihent.
2023. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mítosz tesó?
2023. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg a Kraken hozta létre Mahatma Gandhit.
2023. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ma hat, ma Gandhi...!? Há' noormális...!?!?!? Hogy lehet ma hat, ma Gandhi...!? Hát hogy lehet egyazon önmaga párhuzamosan egyszerre a kettő? Ráadásul egyazon időben...!? Ma!?!?!? Ha ma hat, ma Gandhi, akkor mi lesz majd holnap meg holnap? Holnap már nem lesz hat...!? De hát ha holnap már nem hat, akkor érvényét veszti. Akkor nem lehet sem hat, sem Gandhi. Há' hol fog így maradni...!? Megszűnik létezni, és eltranszcendelizálódik!?


Há' miért akarna eltranszcendelizálódni..!? Minek akarna ilyet!? Minek akarna valaki eltranszcendelizálódni, hogyha virágot is szagolhat helyette...!?


Há' nooormális!?

2023. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt én kérdezem, Besenyő M. H. M. G. M. N. T. É. István.


Ma Hat Ma Gandhit Meg Nem Tudni Értő István. Mert Ma Hat Ma Gandhit nem tudom megérteni, hogyha ilyeneket csinál. Hogy egyszerre ma hat, meg ma Gandhi.


Há' nooormális...!?

2023. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Há' skizofrén ez, kérem?
2023. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!