Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Benny Hill Show mennyire...

Benny Hill Show mennyire vicces nektek így mai szemmel nézve?

Figyelt kérdés

2023. okt. 12. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem semennyire.
2023. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom ki az szóval nem hiszem hogy vicces lenne nekem
2023. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem már akkor is eröltetett volt.
2023. okt. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Más kor. Engem gyerekként szórakoztatott. Ennyi is volt a cél. Most már egy fiatalt nem fog......elteltek az évek.
2023. okt. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

A "Benny Hill Show" a 20. század közepén népszerű brit szórakoztató televíziós műsor volt, amely egy sor vicces szegmensből, poénokból és burleszkből állt. Az évek során sokan élvezték a műsort, és sokak számára nosztalgikus emlékeket idéz fel. Azonban a humort és a szórakozást szubjektívnek tekinthetjük, és a műsor stílusa idővel megváltozott.


Mai szemmel nézve a "Benny Hill Show" stílusa és humora lehet, hogy nem mindenki számára vonzó vagy aktuális. Az 1970-es évek humorstílusa és szociokulturális kontextusa eltér az aktuális időktől, és néhány poén vagy jelenet ma már nem tekinthető politikailag korrektnek vagy elfogadhatónak.


Az emberek ízlése változhat, és az, hogy valaki mennyire találja viccesnek a "Benny Hill Show"-t, függhet az egyéni preferenciáktól, a humorfelfogástól és attól, mennyire tud azonosulni a műsor stílusával. Van, aki továbbra is élvezi a nosztalgikus élményt, míg mások inkább a mai, aktuális humorstílust részesítik előnyben.

2023. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Közepesen. Vannak benne azért jó poénok, még ha valóban túl is van tolva gyakran, de hát ez a börleszkek sajátja. De ne mondjátok, hogy ez nem vicces:


https://www.youtube.com/shorts/ZtPxzjqMZ2I

2023. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem a Gálvölgyi szinkronizálta volna, ma is népszerű lenne.
2023. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem vicces, bár a magyar szinkronja nagyon rossz.
2023. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyannyira, mint végignézni egy parlamenti közvetítést.
2023. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Véleményeken nem tudom, mit lehet le(fel) pontozni, de mindegy.

Nekem nem Gálvölgyi miatt nézhetetlen. Szinkron nélkül találkoztam vele először. Lehet, tudat alatt hatott rám, hogy olvastam a másságáról. Nem tudom. De nem tisztelte a nőket, és gúnyt űzött olyanokból, akik nem ideális külső jegyekkel rendelkeznek. Egy-két rész után már nem voltam kíváncsi a többire.

2023. okt. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!