Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egyesek azt állítják, hogy...

D-Mano kérdése:

Egyesek azt állítják, hogy nagyon régen volt idő, amikor még nem Orbán Viktor kormányzott. Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Bizonyítékul mutogatnak videófelvételeket régi hírekről, parlamenti ülésekről, ahol úgy tűnik, mintha nem Orbán Viktor lenne a miniszterelnök. Szerintem trükkfelvételek lehetnek, ilyen megvágott videók.

A legvadabb állítások pedig azok, amelyek szerint Gyurcsány is volt miniszterelnök- komolyan ki hiszi ezt el??

Szerintem ezeket a mendemondákat csak az ellenzék találja ki, hogy elhitesse szegény megtévesztett ellenzéki honfitársainkkal, hogy esélyük van kormányra kerülni, hiszen (állítólag!!) volt olyan kor, amikor nem Orbán Viktor volt a miniszterelnök...

De egyébként nem is értem, hogy hihetnek ebben az ellenzékiek, hisz tiszta paradoxon az egész: a kormány az kormány, az ellenzék az ellenzék, már hogy kerülhetne kormányra az ellenzék??



dec. 21. 12:16
A kérdező szavazást indított:
Nem igaz. Sohasem kormányzott más, csakis Orbán Viktor.
Ez mind igaz. Réges régen más volt a miniszterelnök, nem Orbán Viktor.
Nem tudom eldönteni, hogy igaz-e vagy sem. Hihetetlennek tűnik, de vannak egész elgondolkodtató érvek az elmélet mellett.
17 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt állitom, hogy annál is régebben volt, nemhogy nagyon rég.
dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerencsére urunk, parancsolónk dr. Orbán Viktor Mihály elhozta a kánaánt így ilyesmivel már nem kell foglalkoznunk.
dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1-es)

Igen, minél régebben történt valami a történelem folyamán, annál kevesebb a kézzel fogható bizonyíték, annál jobban csak elméletekre lehet alapozni. Jó trükk egy alaptalan elméletetet a nagyon régi időre tenni!

dec. 21. 12:30
 4/18 A kérdező kommentje:

2-es)

Igaz, kánaán van, de így is van még többezer ellenzéki honfitársunk, akiket megtéveszt az ellenzék, és kihasználja őket. A Miniszterelnök úr harcol a lelkeikért, de nekünk is segítenünk kell. Az ilyen megtévesztő elméleteket meg kell cáfolnunk, vitába kell bocsátkoznunk, hátha megtérítünk legalább 1-2 ellenzékit a jó oldalra.

dec. 21. 12:33
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Mondtam is Donáth Annának a minap, hogy használj ki, gyere használj...
dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Molyember ***** válasza:
60%

"de így is van még többezer ellenzéki honfitársunk" Normális vagy? Jó, ha egy belpesti romkocsmát meg tudnak tölteni, és mivel mind homoszexuális, ezért szaporodni sem tudnak. Egyszerűen csak kihalnak, nem kell velük foglalkozni.

A kérdésedben szereplő konteót én is hallottam, de annyira sose, vettem komolyan, hogy reagáljak rá. Ez kb. az a szint, mint amikor a 300 ft. alatti euróról pofáznak. Komoly ember nem megy bele idióta vitákba. Én ilyenkor csak lehányom őket pálinkával, abból mindig értenek.

dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért baj az ellenzékieknek, hogy minden egyes euróra jut majdnem 400 magyar forint, hisz ez csak azt jelzi, hogy majdnem 400-szor annyi pénz van Magyarországon, mint az eurót használó országokban ÖSSZESEN! Miért baj nekik, hogy ennyire gazdag Magyarország??
dec. 21. 12:52
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
CsakaViktor!
dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
2010 óta kormányoz Orbán Viktor.
dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9-es,


Bizonyítsd az állításodat!!!


-Már a múlt évezredben is Orbán Viktor kormányzott!!!

dec. 21. 14:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!