Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elvenne valaki feleségül?

Elvenne valaki feleségül?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam:

Ne foglalkozzunk a korommal mert néha úgy viselkedek mint egy 10 éves kislány, máskor pedig olyan bölcsnek érzem magam mint egy 3 generációt megélt tudós.

Ezek mellett depressziós, traumatizált, és idegbeteg személyiség vagyok, de nyugtasson meg a tudat hogy kb 5 személyiségem van.

Az egyik hátha megtetszik közülük.

Egyszer nutellával ettem az uborkát, és volt eset amikor részegen nekiszaladtam a karácsonyfának.

Szegény fát jól leszidtam utána.

Nem szeretem ha valaki beszél hozzám miközben olvasok, vagy filmet nézek, megtudnám folytatni akárki legyen..🥲

Nemszeretem azt sem

Amikor az emberek úgy tesznek mintha szeretnének, de közben az első adandó alkalommal amikor elfordulok, a hibát keresik bennem amit tovább tudnak adni.

Úgyhogy légy lojális vagy rádhozom a szívbajt hajnali háromkor. Hogy milyen számomra az ideális partner?

Csak viseljen el, és néha nyugtasson meg ha rámjönne egy dühkitörés, általában egy ölelés vagy egy csoki segít. De ha nem akkor egy vödör víz.

Mindezeket leszámítva kedves és aranyos vagyok.

Várom a jelentkezőket!



jan. 12. 23:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Ez mind tetszik, már csak azt szeretném tudni, vannak-e nemi vágyaid.
jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
A vödör vizet hogy érted? Leönteni vele, vagy belenyomni a fejed?
jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Ha elviseled ugyanezt tőlem akkor ok
jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Isten veled . Inkább keress terapeutát nem klinikai tbset stb . Tudj eklőb egészségesen önállóan létezni gondok nélkül , akkor tudsz utána kapcsolatban is .
jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál még, hogy az 5 személyiséged közül valamelyiknek felajánlod ezt a remek lehetőséget? :D
jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

2 .A fejemre borítani mint a húsvéti locsolkodók!

3.hozd a gyűrűt

4.Nyugalom,egy aprócskát túloztam:) ezt teszi velem a késő éjjel.

5.

Ez egy egész jó ötlet köszönöm.

jan. 12. 23:53
 7/39 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz strandolni nyáron, akkor érdekelnél.
jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
Milyen korosztály jöhet szóba?
jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
Igen
jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Engem már többen kipróbáltak az évek alatt és azt mondták, hogy végre valaki aki nem úgy viselkedik, mint egy darab farönk.
jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!