Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért építenek a BMWbe indexet...

Miért építenek a BMWbe indexet, amikor soha nem indexelnek a bmwsek?

Figyelt kérdés
jan. 18. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A cégnél már rájöttek, hogy felesleges költség a beszerelése, de nem akarják kirúgni az index részleg dolgozóit, mert a szakszervezet azonnal elkezdené rázni a sztrájkfát.
jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én például szoktam indexelő BMW-seket látni. Múltkor olyat láttam, hogy még az elkanyarodó főútvonalon is indexelt és körforgalomba behajtáskor is. :)

De amúgy ja, vannak olyanok, akik nem indexelnek. Az újabb modellek némelyikébe ezért építettek be automatikus indexet.

jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A BMX-en sose volt...Én se értem
jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem alapfelszereltség az index, extraként lehet rá megvenni jó drágán és nem azért veszik, mert használják, hanem azért, mert menőzni akarnak, azon, hogy van pénzük és megveszik azt is amit soha nem használnak 😉
jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra jó, hogy amikor megáll a tudomány, akkor nagyon hasznos lehet a vészvillogó használatához, miközben a segítséget várja az út szélén a büszke tulajdonos.
jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5: Mármint ha a dízel-BMW tulajnak van ideje bekapcsolni a vészvillogót, mielőtt kiugrik a kigyulladt kocsiból. A teslásoknak még cikibb, néha azok is kigyulladnak, meg most már az autójuk dönti el nekik, hogy előre, vagy hátra. Múltkor néztem egy műsort, abban az egyik újabb Teslát tesztelő műsorvezető elmondta, hogy szerencsére azért az esetek többségében eltalálja az autó, hogy melyik irányba akarsz menni. Ha egyszer nem, akkor így jártál.


(A sértődősöknek: ez a humor kategória)

jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A BMX én volt egy olyan funkció, hogy ha kigyulladt a bicikli, akkor az ülés kilőtte a vezetőt, hogy ne maradjon a biciklin.
jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
...màskülönben bennég a biciklire.
jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!