Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az emberek nem szeretik a...

Az emberek nem szeretik a vicceimet. Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Van amikor viccelek, és mégis mindenki elmenekül. Volt már olyan hogy valaki belehalt a vicceimbe. Pedig én egy nagyon jószívű ember vagyok! És vicces is. De ők csak a külsőt veszik észre. Meg hogy félreértik a vicceimet és félnek tőlem. Ettől én már nagyon mérges vagyok. Hogyan győzzem meg őket, hogy ezek tényleg jó és humoros viccek? Mert úgy érzem kezdenek engem meggyűlölni ezekért a vicceimért. Volt már aki meg akart verni érte. Pedig én jószívű vagyok. És vicces. Nehéz dolog jószívűnek lenni ezen a világon.

jan. 20. 21:35
 1/7 Jézus2007 válasza:
100%
Lehet, hogy mégse vagy olyan vicces.
jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Mond egy viccet,kiváncsivá tettél.
jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A humor formái is egyéni ízlés kérdése, épp úgy, mint az illatok, ételek, ruházat/stílus stb.


Itt gyakorin pl nem tudom kik irogatják tele a humor kategóriát, de szörnyen gyengék, sőt siralmasak. Túl eröltetettek vagy hülyeségek.

jan. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne viccelj oszt jónapot.

Orvos lennék, ezt írnám ki receptek.

jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy az is lehet ,hogy a sok vicctöl magukra vették az emberek, és a humor elhalt.

Én is azt vettem észre ,hogy egyre kevésbé lehet humorizálni,mert megsértődnek.Holott csak egy kis marhulás az egész.

jan. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írsz párt viccet magadtól?
jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Túl sok lett az inger, így az elvárások is.

Ide Woody ellen is írhatna, hiába nem szereti Allant, ha ellene van.

jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!