Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces választ lehetne...

Milyen vicces választ lehetne adni erre a beszólásra?

Figyelt kérdés

A napokban azzal ugratnak hogy mikor valakitől kérdezek valamit, az a "poén" jön hogy, vedd ki a f.szt a szádból ha nekem beszélsz.

Mit lehetne erre mondani hogy elszégyellje magát az illető?


febr. 12. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki ,hogy csak át akarod adni a mikrofont.Akinek nagyobbá szája az kell ,hogy beszéljen bele.
febr. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amúgy a probléma ott van ,hogy már nincs katonaság.A katonaság egyik célja az ingerek leküzdése volt.Ezért volt sértegetés a katonaságban, hogy az ingert tudd kezelni.

Mond a srácnak ,hogy tudni szeretnél az életéről.Így átadó a mikrofont,H elmeséljen a 2o év fa szságot ami a szajából jön.

febr. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De vigázz!Ez nem vicc.Olyan mint a szexualitás.Megvan mikortól szabad ezt elkezdeni.Mert lelki sérülést okoz,ha eszetlenül használját.A katonaság hasznos dolog.De mindennek meg van a maga miértje.
febr. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy megértsd ,a műsorok is elsősorban azért korlátozottak, mert az ingernek is megvan az ideje, mikor érik rá egy ember.Ugyan úgy ahogy a szexre.Ha előbb kezdődik el ,lelki problémákkal küzdő tásradalom alakul ki.De ezt szerintem finanszírozzák.Tudatosan.
febr. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

El kell mondanom ,H ma rémtettként néznek a katonaságra, pedig az ingerek, a tévhitek, híuságok lerobolását tette.Az ,hogy akár több száz férfival kellett sludnod, aki fingott meg erekcióval ébredt, vagy hogy kinek mekkora a pöcse,vagy a meztelen férfi test megdzokása ,az együtttusolás, szorosabb baráti kötelékeket eredményez.

Ennek a hiány rombolja a barátkozást és a közösséget.Ezért mondom azt, H ezt ma finanszírozzák minden féle úton módon.Rombolják a közösséget és az egént is önnmagában.

febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy látom kicsit félreérthető volt a dolog, itt nincs semmi inger vagy hasonló amit kezelni kéne. Egyszerűen egy poénos választ vártam.
febr. 13. 12:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Ott a válasz...
febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kezdj el sírni!
febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sírtam már eleget ;)
febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
"Talán ha nem nyomnád oda a fejemet"
febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!